Новини / Здоров'я / Терапевтична сила в’язання
23 травня 2017, 12:13
Розмір шрифта: А А А

Терапевтична сила в’язання

Терапевтична сила в’язання, спокійний стан розуму, в’язання, координації мозку, задоволення від процесу в’язання
Терапевтична сила в’язання

Терапевтична сила в‘язання

Ви вмієте в’язати? Завдяки цьому творчості ми можемо не тільки створювати красиві і оригінальні речі, але і отримувати задоволення від процесу. Займаючись цим хобі ви не прив‘язані до одного місця, адже в’язати можна вдома або на вулиці, головне, щоб з вами був моточок вовни, спиці або гачок. І це ще не все! В‘язання – це справжнє терапія, приносить ряд переваг для здоров’я. Це давнє мистецтво, яке об‘єднує покоління. Яка ж користь в’язання для здоров‘я?

Сприяє розвитку координації мозку

В процесі в’язання в роботу включаються обидві півкулі вашого мозку, причому працюють вони в повній координації. Дослідження виявили, що така діяльність стимулює нервові зв‘язки, дозволяючи їм працювати швидше і ефективніше. Це хобі дієвий спосіб затримати появу когнітивних розладів, пов’язаних з віком.

Покращує моторні навички

Наступний пункт на користь в‘язання для здоров’я. Процес роботи контролюється в окремих областях мозку. Задіяні лобні, потиличні, скроневі, тім‘яні частки і, нарешті, мозочок. Мозок посилає сигнали нервів і м’язів для виконання потрібних дій і в роботу включається моторика. Підтримувати її дуже важливо для якості життя, адже таким чином ви покращуєте рухові навички.

В‘язання уповільнює поява артриту

Якщо ви хочете, щоб ваші суглоби залишалися здоровими, то важливо їх задіяти. Рух суглобів пальців змушує рухатися рідині навколо хрящів, зберігаючи суглоби добре зволоженими, що мінімізує ризик розвитку артриту. В’язання – це прекрасне тренування для пальців, кисті та передпліччя. Якщо ви вже знаєте про те, що таке артрит не з чуток все одно варто випробувати на собі терапію в‘язанням. Тільки перш ніж приступити до роботи зігрійте руки в теплій воді.

Покращує настрій

В’язання – це робота, якою можна зайнятися в будь-якому місці. Якщо ми в‘яжемо на самоті, то думаємо і розмірковуємо про сокровенне. Якщо ми в’яжемо в компанії, то спілкуємося, що розвиває навички комунікабельності. В обох випадках наш мозок вивільняє ендорфіни, які розслаблюють і створюють відчуття благополуччя.

Зменшує стрес

Ще одна користь в‘язання для здоров’я. У процесі ви фокусуєте увагу на роботі, відкриваючи двері в спокійний стан розуму, яке пропонує багато переваг для тих, хто відчуває стрес чи занепокоєння.

В‘язання піднімає самооцінку

Це не просто хобі. Приступаючи до роботи, ви ставите мету і прагнете досягти її. І кожен крок на шляху до неї виявиться корисним. А після закінчення роботи і отримання готового виробу відчуття виконаного обов’язку і гордість за себе не змусить довго чекати. Не варто недооцінювати ці самовідчуття, адже вони здатні підняти самооцінку і поліпшити ваше емоційне благополуччя.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: