Новини / Здоров'я / Паління викликає важкі шкірні захворювання
31 жовтня 2007, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Паління викликає важкі шкірні захворювання

Паління викликає важкі шкірні захворювання, Гарвардська медична школа, Хайон Чой, куріння, шкірні захворювання, курці, псоріаз
Паління викликає важкі шкірні захворювання

Дослідники виявили, що в курців підвищується ризик розвитку шкірних захворювань. Навіть у колишніх курців він зберігається протягом 20 років після того, як вони кинули палити. Очевидно, токсини, що містяться в сигаретному димі, впливають на ту зону імунної системи, яка пов‘язана із хворобами шкіри.

Тільки у Великій Британії на псоріаз страждають більше 1 мільйона осіб. Зовні хвороба проявляється в почервонінні шкіри, появі на ній лусочок, сверблячці й т.д. Дослідники вивчили 887 випадків захворювання на псоріаз у медичних сестер протягом 14 років і пов’язали їх з палінням. Виявилося, що ризик захворювання псоріазом у колишніх курців на 37% вище, ніж у тих, хто не палить. А в тих, хто продовжує палити, ризик підвищується на 78%. Разом з тим дослідження показало, що у так званих пасивних курців, вимушених вдихати сигаретний дим, також збільшується ризик захворювань шкіри.

Керівник дослідження доктор Хайон Чой з Гарвардської медичної школи (США) заявив, що результати дослідження однозначно свідчать про зв'язок шкірних захворювань із палінням: «Паління призводить до зниження імунітету організму в цілому, що відбивається й на стані шкірних покривів».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Суміші божевілля

22 березня 2014, 18:32

Цілюща сила соку алое

27 лютого 2014, 11:18

Шкода куріння

10 грудня 2013, 10:06

Останні новини за сьогодні: