Новини / Здоров'я / Вчені повернуть людям похилого віку здатність ясно мислити
2 липня 2010, 08:39
Розмір шрифта: А А А

Вчені повернуть людям похилого віку здатність ясно мислити

Вчені повернуть людям похилого віку здатність ясно мислити, Американські медики, мозкова активність, люди похилого віку, дослідження
Вчені повернуть людям похилого віку здатність ясно мислити

Американські медики довели вплив вітаміну D на стан мозкової активності у літніх людей.

Неврологи вирішили провести ряд досліджень і вивчити вплив вітаміну D на мозок старіючої людини. В ході досліджень вчені провели нейропсіхілогічні тести на тисячах людей похилого віку від 65 до 90 років. Результати виконаної роботи показали, що такий взаємозв‘язок все ж таки існує.

Люди похилого віку, які в недостатній кількості отримували добову дозу цього вітаміну, гірше за своїх однолітків запам’ятовували нову інформацію. А 35% тих, у кого рівень вітаміну D у крові був в межах норми, значно краще справлялися із завданнями. При цьому було зовсім неважливо, яким чином випробовуються отримували необхідну дозу вітаміну — разом з їжею або сонячними променями.

Результати експериментів дозволили вченим прийти до висновку, що здатність вести нормальне активне життя, продовжувати пізнавати світ і сприймати нові знання, безпосередньо залежить від необхідної кількості вітаміну D в організмі. Саме цей компонент бере участь у метаболічних процесах, що відбуваються у мозочку і гіпокампу. А ці процеси, у свою чергу, відповідають за обробку нової інформації та її запам‘ятовування.

Однак не варто старатися з подібним лікуванням. У великих дозах вітамін D може призвести до проблем зі здоров’ям, особливо у літніх людей. Підвищений змісту даного вітаміну в крові може привести до надлишку кальцію, тобто гіперкальцеміі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чи задоволені українці своїм життям — дослідження Держстату

4 березня 2017, 16:32

Мобільні гаманці: користувачі назвали найбільші недоліки

16 лютого 2017, 14:46

Тролем в інтернеті може стати будь-яка людина

14 лютого 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: