Новини / Здоров'я / Американські учені просунулися в лікуванні алергії на арахіс
10 березня 2009, 08:11
Розмір шрифта: А А А

Американські учені просунулися в лікуванні алергії на арахіс

Американські учені просунулися в лікуванні алергії на арахіс, арахіс, алергія, дослідження
Американські учені просунулися в лікуванні алергії на арахіс

Британські учені з Кембріджського університету, грунтуючись на результатах свого дослідження, прийшли до висновку, що щоденне додавання невеликих доз арахісової муки в їжу дітям з сильною алергією на арахіс може сприяти виробленню у них переносимості до вказаного продукту харчування.

Дослідження, про яке тут йде мова, проводилося у вигляді експерименту за участю 18 дітей у віці від 7 до 17 років. Британські учені впродовж шести місяців давали своїм підопічним арахісову муку, причому якщо на початку експерименту її разова доза не перевищувала 5 міліграм, то до кінця шостого місяця учасники дослідження з‘їдали без шкоди для себе 800 міліграм муки, а це прирівнюється до 5 цілих горіхів.

Як повідомляє на своїх сторінках інтернет-портал medicinform.net, авторам роботи вперше вдалося добитися позитивних результатів в процесі вироблення переносимості до арахісу у людей, страждаючих сильною алергією на цей продукт. Якщо на початковій стадії експерименту вживання одного арахісового горіха могло викликати розвиток анафілактичного шоку у кожного з учасників експерименту, то до кінця шостого місяця організм випробовуваних зміг пристосуватися до п’яти плодів арахісу.

Не дивлячись на ту обставину, що дослідження британських експертів проводилося за участю дітей і підлітків, автори схиляються до думки, що даний метод цілком може використовуватися відносно дорослих пацієнтів з сильною алергією на арахіс.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чи задоволені українці своїм життям — дослідження Держстату

4 березня 2017, 16:32

Мобільні гаманці: користувачі назвали найбільші недоліки

16 лютого 2017, 14:46

Тролем в інтернеті може стати будь-яка людина

14 лютого 2017, 10:14

Поліцейська форма підсилює підозрілість людей

14 лютого 2017, 09:56

Останні новини за сьогодні: