Новини / Здоров'я / Проблеми з серцем видно по зовнішності
9 листопада 2012, 13:50
Розмір шрифта: А А А

Проблеми з серцем видно по зовнішності

Проблеми з серцем видно по зовнішності, старіння організму, захворювання серця, зовнішній вигляд
Проблеми з серцем видно по зовнішності

Зміни в зовнішності, схожі зі звичайними ознаками старіння, можуть бути сигналом серйозних захворювань серця.Такого висновку дійшли датські вчені.

Дослідники Копенгагенського університету зайнялися детальним аналізом ознак старіння у 11 тис. учасників експерименту, вік яких перевищував позначку 40 років. Враховувався ряд характеристик: лисина на маківці, поріділе волосся на скронях, складки на мочках вух і відкладення жирових тканин на повіках.

Спостереження було дуже тривалим і зайняло 35 років. Проведений аналіз показав, що ознаки старіння прогнозують підвищену вірогідність хвороб серця, і це не залежить від звичних факторів ризику (якими, наприклад, можуть стати підвищений тиск і паління).

Вчені виявили, що наявність жирових відкладень на повіках пов'язано з на 35% підвищеним ризиком інфаркту. Констатація трьох з перерахованих ознак підвищує інфаркт на 57% та інші хвороби серцево-судинної системи на 39%.

Якщо вам здається, що ваш зовнішній вигляд не відповідає вашому віку, перевірте рівень ліпідів у крові та намагайтесь змінити звичний спосіб життя.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Лікування суницею

18 червня 2017, 12:01

Останні новини за сьогодні: