Новини / Здоров'я / Вітамін D і його користь
14 вересня 2009, 22:25
Розмір шрифта: А А А

Вітамін D і його користь

Вітамін D і його користь, вітамін D, організм, сонячні промені, дихальна система
Вітамін D і його користь

Вітамін D украй важливий для нашого організму. Як правило, ми отримуємо його під впливом сонячних променів, а разом з ним і гарний настрій, і міцний імунітет. Проте новозеландські учені з‘ясували, що вітамін D сприяє поліпшенню роботи дихальної системи. Люди з підвищеним вмістом вітаміну D в крові випробовують утруднення в диханні значно рідше, ніж ті, у кого рівень вітаміну близький до середньостатистичних показників або нижче за них.

У людей з підвищеним вмістом вітаміну D також спостерігається підвищений об’єм вдихаємого повітря. Не дивлячись на те, що зв'язок між вмістом вітаміну D в крові і роботою легенів можна вважати встановленою, механізми благотворної дії вітаміну на дихання залишаються невідомими. Проте учені припускають, що дієта, заснована на продуктах з підвищеним вмістом вітаміну D, може стати ефективним засобом для відновлення нормального рівня дихання у хворих респіраторними захворюваннями.

Велику частину вітаміну D людський організм виробляє під впливом сонячного випромінювання, проте значні кількості цієї речовини містяться в яйцях, вітамінізованому молоці і жирній рибі, наприклад в сьомзі або скумбрії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: