Новини / Здоров'я / Вплив свідомості на ДНК
8 січня 2014, 18:08
Розмір шрифта: А А А

Вплив свідомості на ДНК

Вплив свідомості на ДНК, генетика, ДНК, енергетичне поле
Вплив свідомості на ДНК

Деякі відкриття в галузі генетики дозволяють припустити, що генетичні коди організму можуть розташовуватися зовсім не в молекулі ДНК. Коли дослідники помістили зразок ДНК у невеликій кварцовий контейнер, облучили його м‘яким лазером, то виявили, що ДНК працює як губка, що вбирає світло. Якимось чином молекула ДНК поглинала всі фотони світла в цьому місці і зберігала їх у вигляді спіралі. Молекула створювала вихор, притягує світло, але в набагато меншому масштабі. Було доведено, що з допомогою невідомого процесу молекула ДНК втягує фотони з простору. Єдина наявна у нас технологія, яка могла б утримувати світло у вигляді спіралі, виявленої вченими в молекулі ДНК, — це волоконно-оптичний кабель. Але навіть волоконно-оптичні кабелі не втягують світло з навколишнього середовища.
Зазвичай ми не звикли думати про світло, як про щось, що може зберігатися. Прийнято счітаеться, що він поширюється в просторі з високою швидкістю. Якщо б вдалося захопити його в одному місці, то варто було очікувати, що він з часом втратить свою енергію. Наприклад, у разі фотосинтезу вважається, що рослина може зберігати світло єдиним способом: відразу ж перетворювати його енергію в зелений хлорофіл. Зараз же вдалося спостерігати, що світло можна використовувати в якості їжі, яка буде зберігатися в ДНК, як недоторканний запас.
Цікавий ефект у цих дослідженнях полягав ось у чому. Вчені прибрали молекулу ДНК у кварцовий контейнер, а на місці де вона раніше перебувала, світло продовжувало спиралевидно закручуватися, хоча фізично ДНК вже там не було.
Якась невидима сила зовсім не потребувала молекули ДНК. Єдине раціональне наукове пояснення — існує енергетичне поле, яке єдине з молекулою ДНК, ніби в молекули ДНК є енергетичний “двійник”. Двійник має ту ж форму, що і фізична молекула, але якщо прибрати ДНК, двійник залишається там, де раніше була молекула. Щоб продовжувати виконувати роботу — зберігати видиме світло — навіть не потрібно молекула ДНК. Фотони утримує на місці полі.
У людського тіла трильйони високо спеціалізованих і структурованих молекул ДНК. Все наше тіло повинно мати енергетичного двійника. Це цілком узгоджується з теоріями і спостереженнями Дрейча, Гурвича, Бэрра і Беккера про наявність інформаційного поля, диктує нашим клітинам, що робити. Виходить, що найважливіша робота молекули ДНК — зберігати світло, як у фізичному тілі, так і в його енергетичному двійника.
Коли експериментатори залили фантом рідким азотом (ефект раптового сильного охолодження), спіраль світла зникала, але знову поверталася через 5-8 хвилин. Навколишній світ знову організовується унікальний
спіралевидний патерн ДНК, який залишається видимим ще 30 днів. Інформація про це доступна вже 25 років, але практично ніхто про це не чув, а самі експерименти повторювалися багато разів, в тому числі Р. Пекорой в США.
Біохімік Глен Рейн, випускник Лондонського Університету, досліджував яким чином ДНК реагує на вплив свідомості. Відомо, що в клітці перед її поділом (або якщо вона пошкоджена, тобто мертва), спіралі ДНК роз’єднуються. Вони починають з‘єднуватися, коли клітина працює над ремонтом або зціленням себе. Масштаб з’єднання або роз‘єднання можна виміряти тим, наскільки добре вона поглинає світло з довжиною хвилі 260 нанометрів. У своїх експериментах Рейн брав живу ДНК з людської плаценти, поміщав її в воду і зберігав цю суміш в мензурці. Потім різні люди намагалися з’єднати або роз‘єднати ДНК силою думки. Контрольні зразки, з якими ніхто не намагався що-небудь зробити, змінювалися лише на 1,1%, а оброблені думкою-до 10%. Це означало, що наші думки в кілька разів посилюють процеси в людській ДНК.
Крім того, люди з найбільш гармонійними хвильовими випромінюваннями володіють сильною здатністю змінювати структуру ДНК, а “сильно збуджений індивідуум (з дуже негармонійним паттерном мозкових хвиль) створював ненормальний зрушення в ультрафіолетовому світлі”, поглощаемом ДНК. Зміна відбувалося на довжині хвилі 310 нанометрів (близько до величини Поппа — 380 нанометрів), довжині хвилі, здатної викликати рак. Сердитий людина теж змушував ДНК зчіплюватися сильніше при з’єднанні. Згідно Рейну, зміна у світлі з довжиною хвилі 310 нанометрів могли означати тільки те, що “відбувається зміна фізичної і хімічної структурі однієї чи більше основ молекули ДНК”.
В іншому випадку, коли ДНК містилася перед людьми з гармонійними пакетами мозкових хвиль, але не намагалися змінити ДНК у зразку ДНК не спостерігалося ні сполук, ні роз‘єднань. Все відбувалося лише тоді, коли люди хотіли це зробити. Це дозволяє впевнено припустити, що подібні ефекти створюються свідомим наміром людей. Лью Чилдр міг з’єднувати або роз‘єднувати ДНК в лабораторії, перебуваючи на відстані 800 м від неї. Валерій Садирин за 30 хвилин міг поєднувати ДНК в лабораторії Рейну в Каліфорнії, перебуваючи вдома в Москві на відстані тисяч кілометрів від лабораторії. Рейн зазначив, що ключове якість енергії, здатне створювати гармонію в хвилях мозку і впливати на ДНК — випромінювання з серця: “Хоча техніки, що застосовуються різними цілителями різні, всі вони вимагають фокусування на серце”.
Практично було отримано мікробіологічне доказ того, що наші думки здатні реально створювати фізичні і хімічні зміни в структурі молекули ДНК, з’єднувати або роз‘єднувати її, а так само встановлено зв’язок між гнівними думками і зростанням ракової тканини.
Крім того, в недавньому дослідженні, проведеному в Чиказькому медичному Університеті було встановлено, що близько тисячі генів змінюються при простому зміну соціального статусу. Вдалося визначити 987 чутливих до статусу генів. Серед них були відповідальні за стрес, пов'язані з роботою мозку, а також 112 генів, залучених у роботу імунної системи. Зміни на генному рівні виявилися настільки відтворюваними, що після докладного аналізу вченим вдалося навіть вирішити зворотну задачу — передбачити соціальний статус особини з аналізу її крові.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (4)

 • tserenovflai@gmail.com (анонімно) 23 травня 2014, 04:21 ссылка
  Здpaвствyйтe! Вас интeресyют клиентсkиe бaзы дaнных?
  Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? http://w.w/
 • tserenovflai@gmail.com (анонімно) 25 травня 2014, 05:18 ссылка
  Здpавствуйтe! Вас интeрecyют kлиентckие бaзы дaнныx?
  Здравствуйте! Вас интересуют клиентские базы данных? http://w.w/
 • mcjrrmezxu@_._ (анонімно) 4 червня 2014, 11:00 ссылка
  http://_._/ Kлиентckие базы тел +79IЗЗ9IЗ8З7
  Клиeнтckие базы тeл +79IЗЗ9IЗ8З7 http://_._/
 • best pron (анонімно) 20 грудня 2018, 22:48 ссылка
  VeqBBn Really appreciate you sharing this blog.Much thanks again. Much obliged.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Злочинці більше не зможуть приховати обличчя

29 серпня 2016, 18:55

Український стартап розшифрує ДНК, щоб визначити потребу людини у вітамінах

4 грудня 2015, 11:00

ДНК слонів може допомогти вченим лікувати рак у людей

11 жовтня 2015, 18:02

Останні новини за сьогодні: