Новини / Здоров'я / Всього одне яблуко в день здатне істотно вплинути на ваше здоров’я
10 квітня 2019, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Всього одне яблуко в день здатне істотно вплинути на ваше здоров’я

Всього одне яблуко в день здатне істотно вплинути на ваше здоров’я, пектин, яблуко, холестерин, ракові клітини
Всього одне яблуко в день здатне істотно вплинути на ваше здоров’я

Фрукти обов‘язково повинні бути присутніми у вашому раціоні. Вони насичують організм вітамінами, мінералами і багатьма корисними речовинами. Фрукти допомагають функціонувати багатьом органам і підтримують життєздатність організму. Але найкориснішим з солодких плодів вчені все ж вважають яблука.

Одне яблуко в день здатне зробити будь-яку людину здоровішою і налагодити роботу багатьох органів. Ось що відбувається з організмом, якщо додати в свій раціон всього одне яблуко в день.

Користь яблук для фігури
Вчені розповіли, що ті, хто з’їдають одне яблуко в день, втрачають в місяць в середньому один кілограм. І при цьому вам не потрібно дотримуватися будь-якої дієти. Вся справа в унікальному складі, який допомагає розігнати метаболізм. А додаючи в свій раціон одне яблуко на постійній основі – ваші органи ШКТ і обмінні процеси моментально починають працювати краще.
Яблука запобігають атеросклерозу
Інші дослідження підтвердили, що у людей, які їдять хоча б по одному яблуку в день, рівень поганого холестерину значно нижче. Тому ризик утворення холестеринових бляшок автоматично зводиться до мінімуму. Ці бляшки, в свою чергу, є причиною підвищення артеріального тиску, внаслідок чого може статися інфаркт.

Яблука корисні для серцево-судинної системи
Яблука дуже корисні для повноцінної роботи серцево-судинної системи. Вони насичують кров корисними речовинами, внаслідок чого серце і судини працюють злагоджено. Крім того, в журналі Medical Journal нещодавно опублікували дослідження, в якому взяли участь жінки у віці від 40 до 60 років. Протягом 3 місяців вони з‘їдали в день 1 яблуко.По закінченню експерименту рівень поганого холестерину в їх крові знизився на цілих 23%.

 Знижують ризик розвитку раку товстої кишки
Ні для кого не секрет, що в яблуках міститься багато пектину – натуральної клітковини,яка ферментується в товстій кишці. згідно з даними, отриманими з недавнього німецького дослідження, це допомагає уникнути утворення ракових клітин. ось чому в день потрібно з’їдати хоча б одне яблуко.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Ціни на яблука впали в три рази в порівнянні з минулим роком

  28 травня 2016, 17:29

  Україна скоротила імпорт яблук - свої дівати нікуди

  29 березня 2016, 18:18

  Останні новини за сьогодні: