Новини / Здоров'я / У США з’явилася на світ дитина із замороженого 20 років тому ембріона
12 жовтня 2010, 10:23
Розмір шрифта: А А А

У США з’явилася на світ дитина із замороженого 20 років тому ембріона

У США з’явилася на світ дитина із замороженого 20 років тому ембріона, яйцеклітина, штучне запліднення, ембріон, заморозка, дитина
У США з’явилася на світ дитина із замороженого 20 років тому ембріона

У США в штаті Вірджинія встановлен світовий рекорд за тривалістю зберігання замороженого ембріона, з якого на світ з'явилася дитина, даний ембріон був заморожений 20 років тому.

Як повідомляє джерело, яйцеклітини були поміщені в холодильну камеру в 1990 році через добу після запліднення і представляли собою клітини, що містять повний подвійний набір хромосом батька і матері майбутньої дитини. Лише дві з них вижили на момент відкриття камери через 19 років і 7 місяців після заморожування.

У серпні 2009 року один з цих ембріонів було впроваджено в організм 42-річної жінки, яка 10 років безуспішно боролася з безпліддям. У результаті в травні 2010 року вона народила здорового хлопчика вагою 3 кілограми 150 грамів. Ця інформація кілька місяців зберігалася в таємниці і була оприлюднена тільки тепер. При цьому повідомляється, що у новонародженого є рідний брат або сестра, який був народжений 20 років тому з ембріона від тієї ж пари, проте не проходив процесу заморозки.

Колишній рекорд, зафіксований в 2006 році, дорівнював 13 років. На думку деяких фахівців, термін зберігання ембріонів при низькій температурі, після якого вони можуть успішно розвиватися, може перевищувати 40 років.

Нагадаємо, що цього року лауреатом Нобелівської премії в області медицини став вчений Роберт Едвардс, який розробив технологію штучного запліднення in vitro. Однак Папська академія Pro Vita (За життя), що займається дослідженнями в галузі біоетики з позицій Церкви, виступила проти присудження Нобелівської премії 2010 року по медицині Едвардсу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Штучний інтелект навчили створювати кулінарні рецепти

29 травня 2017, 18:17

Гейтс назвав три найбільш перспективні сфери для старту кар'єри

22 травня 2017, 08:45

Штучний інтелект допоміг знайти зниклу дитину через 27 років

24 квітня 2017, 10:53

Останні новини за сьогодні: