Новини / Здоров'я / Золота маска захищає шкіру від старіння
15 червня 2007, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Золота маска захищає шкіру від старіння

Золота маска захищає шкіру від старіння, золототерапія, маска, старіння, шкіра, дерматологія
Золота маска захищає шкіру від старіння

Модель демонструє золототерапію у столиці Японії Токіо. Така маска зупиняє старіння шкіри. Одна процедура коштує 250 доларів (фото: REUTERS/Toru Hanai)

Японці розробили новий спосіб боротьби зі зморшками та непружною шкірою. Це 24-каратна золота маска від компанії ”UMO”. Одна процедура золототерапії коштує $250.

Золото допомагає донести кисень до клітин. Шкіра омолоджується, стає пружнішою, швидше виводяться токсини й шлаки. Дерматологи стверджують, що золото зупиняє процес старіння, знімає запалення (вугрі, акне) та вибілює пігментні плями.

— Це єдина маска із золотом, — розповідає дерматолог-косметолог столичного оздоровчого центру ”Озіріс” Наталія Яковлєва, 31 рік. — Найбільша складність у тому, що саме по собі золото не всмоктується. Потрібна спеціальна сироватка, яка розчинятиме метал.

Перш ніж наносити маску, клієнтці очищують шкіру обличчя. Наносять сироватку, а на неї — золоту фольгу. Й відвідувачка тримає обличчя 10 хв під спеціальним апаратом.

— Під дією ультразвуку і води метал всмоктується у шкіру, — пояснює лікарка. — Потім повільними масажними рухами косметолог втирає золото до повного розчинення. І наносить закріплювальний гель.

Євгенія Злиднєва

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Діабет

1 червня 2017, 16:19

Попит на золото досяг мінімального значення

2 березня 2017, 19:00

Останні новини за сьогодні: