Новини / Політика / Африканські дипломати дякують Україні
30 травня 2007, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Африканські дипломати дякують Україні

Африканські дипломати дякують Україні, День Африки, україно-африканські відносини, міжнародні відносини, дипломати Африки, МЗС
Африканські дипломати дякують Україні

Голови африканських дипломатичних представництв відзначають значний внесок України в забезпечення миру і врегулювання конфліктів на африканському континенті.

Як повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України, про це вони заявили в п’ятницю під час зустрічі із заступником міністра закордонних справ України Володимиром Хандогием, яка відбулася з нагоди святкування Дня Африки.

В ході зустрічі відбувся обмін думками щодо актуальних міжнародних питань, політичної і економічної ситуації в Україні і африканському регіоні.

Учасники зустрічі відзначали, що Україна і держави Африки виступають за зміцнення провідної ролі Організації Об'єднаних Націй в сучасних міжнародних відносинах, подальшу консолідацію міжнародних зусиль в боротьбі з новими погрозами і викликами сучасності. Голови африканських дипломатичних представництв відзначили значний внесок України в забезпечення миру і врегулювання конфліктів на континенті, розвиток індустріального і освітнього потенціалу африканських держав, в т.ч. в рамках процесу деколонізації і визвольної боротьби народів Африки за незалежність.

Представники африканського дипломатичного корпусу також відзначили важливість активізації участі України в політичних і економічних процесах на континенті, необхідність залучення значного індустріального і науково-технічного потенціалу України для надання практичної допомоги державам Африки у вирішенні невідкладних соціальних і економічних питань.

Цього ж дня в рамках проведення заходів з нагоди святкування Дня Африки в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (КПІ) відбулася зустріч голів дипломатичних представництв африканських держав в Україні з керівництвом університету, професорсько-викладацьким складом, українськими і африканськими студентами.

Керівники африканських діпорганізацій ознайомилися з історією і діяльністю Університету на сучасному етапі. Особлива увага була приділена значним можливостям КПІ в підготовці широкого спектру національних інженерних кадрів для держав Африки, а також залученні передових українських технологій до розвитку науково-технологічного потенціалу африканських країн.

 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: