Новини / Політика / Головні прогульники ВР — Ахметов і брат Ющенка
27 квітня 2011, 09:31
Розмір шрифта: А А А

Головні прогульники ВР — Ахметов і брат Ющенка

Головні прогульники ВР - Ахметов і брат Ющенка, народні депутати, прогульники, Рінат Ахметов, Геннадій Васильєв, Дмитро Святаш
Головні прогульники ВР — Ахметов і брат Ющенка

Серед нардепів, які найчастіше пропускали засідання парламенту без поважної причини, традиційно виявився Рінат Ахметов. Про це свідчать результати письмової реєстрації депутатів, оприлюднені на сайті Верховної ради.

Окрім Ахметова на всіх засіданнях парламенту минулого пленарного тижня були відсутні депутати від Партії регіонів Геннадій Васильєв і Дмитро Святаш. У той же час картки Ахметова, Васильєва і Святаша брали участь у голосуваннях.

Крім того, регіонал Юрій Іванющенко, відомий також як «Юра Єнакієвський», Пропустив всі пленарні дні, крім 19 квітня. Його картка також брала участь у голосуваннях.

Також всі засідання минулого тижня пропустили БЮТівці Костянтин Жеваго і Гарегін Арутюнов. Однак їхні картки не брали участь у голосуваннях.

З фракції НУ-НС на всіх засіданнях парламенту відсутні Петро Ющенко, Ольга Герасим‘юк і Геннадій Москаль. Картки Ющенко і Герасим’юк спрацьовували в усі дні.

Взагалі на засіданні 19 квітня з невідомих причин були відсутні 69 депутатів, 20 квітня — 90 депутатів, 21 квітня — 94 депутати, 22 квітня — 127 депутатів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Forbes нарахував шість мільярдерів в Україні

20 березня 2017, 19:27

Кількість нардепів хочуть зменшити втричі

1 березня 2017, 09:23

ВР не змогла прийняти свій бюджет на 2017 рік

17 січня 2017, 18:33

Останні новини за сьогодні: