Новини / Політика / Ахметов купує у екс-регіонала Лук’янова Часівоярський вогнетривкий комбінат
9 жовтня 2019, 10:57
Розмір шрифта: А А А

Ахметов купує у екс-регіонала Лук’янова Часівоярський вогнетривкий комбінат

Ахметов купує у екс-регіонала Лук’янова Часівоярський вогнетривкий комбінат, глиновидобувний бізнес, ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», вогнетривкі вироби, глина
Ахметов купує у екс-регіонала Лук’янова Часівоярський вогнетривкий комбінат

Компанія Vesco Limited (Кіпр), яка об‘єднує глиновидобувному бізнес інвестиційної компанії UMG групи «СКМ», набуває ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» (Часів Яр Донецької область).

Як повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України (АМКУ), відомство в жовтні поточного року розпочало розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання компанією Vesco Limited (Лімасол, Кіпр) акцій ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

«Справу відкрито з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на товарні ринки, на яких діють учасники відповідної концентрації, зокрема, вогнетривів (вогнетривких виробів і матеріалів), а також вогнетривких глин, які є сировиною для виробництва вогнетривів», — повідомили в АМКУ.

Антимонопольний комітет звернувся до зацікавлених осіб направляти свої зауваження і пропозиції щодо даної концентрації до 31 жовтня поточного року.

Часівоярський вогнетривкий комбінат спеціалізується на виробництві вогнетривких виробів, зокрема, алюмосилікатних вогнетривів, мелених вогнетривких матеріалів. Контрольним пакетом акцій якого володіє сім’я колишнього народного депутата (фракція Партії регіонів) Владислава Лук'янова, інформує «Інтерфакс-Україна».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Лікування глиною

  9 квітня 2014, 08:41

  Майстри зі всієї України звезуть до Києва кераміку

  19 березня 2008, 09:14

  Аплікаціями з глини лікують пухлини

  23 лютого 2008, 08:11

  Останні новини за сьогодні: