Новини / Політика / Кличко швидше за все буде балотуватися до парламенту за партійним списком
18 квітня 2012, 13:04
Розмір шрифта: А А А

Кличко швидше за все буде балотуватися до парламенту за партійним списком

Кличко швидше за все буде балотуватися до парламенту за партійним списком, Віталій Кличко, партія УДАР, вибори в парламент, вибори мера Києва
Кличко швидше за все буде балотуватися до парламенту за партійним списком

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко заявляє про наміри балотуватися і в мери Києва, і до Верховної Ради України за списком своєї партії.

«Я завжди говорив, що з Києва повинні початися реформи в нашій країні, і я не маю іншого варіанту: я повинен брати участь (у виборах мера Києва — ред.), і партія „УДАР“ братиме участь у виборах до Київської міської ради. Ми будемо брати участь у виборах мера, але ми повинні отримати відповідь, коли відбудуться ці вибори», — заявив Кличко на прес-конференції у вівторок, 17 квітня.

Він також повідомив, що, швидше за все, буде балотуватися до парламенту за партійним списком, а не у мажоритарному окрузі. «Ми ще не вирішили, але в мене є думка, що лідер партії повинен очолити список і йти за списком», — сказав Кличко.

За його словами, це питання буде вирішено на з'їзді партії, який відбудеться 28 квітня у Запоріжжі.

Нагадаємо, що Конституційний суд визнав неконституційним положення закону про вибори до парламенту, згідно з яким можна одночасно балотуватися і за партійними списками, і в мажоритарному окрузі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: