Новини / Політика / Партію Ющенка збанкручують і виселяють
4 лютого 2011, 12:45
Розмір шрифта: А А А

Партію Ющенка збанкручують і виселяють

Партію Ющенка збанкручують і виселяють, партія Наша Україна, Віктор Ющенко, банкрутство, суд, виселення
Партію Ющенка збанкручують і виселяють

У партії «Наша Україна» екс-президента Віктора Ющенка немає грошей, щоб платити за боргами. У кількох областях проти осередків політичної сили йдуть судові розгляди, у тому числі, про банкрутство

Партія колишнього президента Віктора Ющенка «Наша Україна» не може впоратися з фінансовою кризою. Обласні організації політичної сили не платять за рахунками, що змушує кредиторів звертатися до суду, в тому числі з вимогами про її банкрутство і виселення.

Одну з найбільших заборгованостей має Миколаївська обласна організація політичної партії «Наша Україна» — вона становить майже 640 тис. грн. У цю суму входять борги нашоукраїнців перед Пенсійним фондом, Фондом соцстраху, іншими кредиторами. Кілька місяців тому осередок був визнаний банкрутом. «Наша Україна» намагалася уникнути сплати цієї суми, доводячи в суді, що заборгувала близько 800 тис. грн. співробітникам обласної організації. Однак доказів існування такої заборгованості по зарплаті нашоукраїнці надати не змогли.

Мало не стала банкрутом Запорізька обласна організація «Нашої України». До суду про банкрутство цього осередку подало Управління Пенсійного фонду в Ордженікізевском районі Запоріжжя у зв'язку із заборгованістю перед ним обласної організації політичної сили на суму понад 300 тис. грн.

Банкрутства «Нашої України» в Полтавській області через суд домагається Управління Пенсійного фонду в Жовтневому районі Полтави. Порушено справу про банкрутство місцевого осередку партії Віктора Ющенка у Волинській області.

При цьому партію екс-президента не тільки банкрутують але і виселяють. Так відбувається в смт. Велика Новосілка Донецької області, де прокуратура вимагає визнати недійсним договір оренди між районною адміністрацією та місцевим осередком «Нашої України». Правоохоронний орган вважає незаконним надання політичній силі приміщення в районному центрі дитячої та юнацької творчості.

Проблеми з розміщенням «Наша Україна» відчуває по всій країні. Ряд орендодавців звернулися вже до суду, де вимагають від політичної сили в терміновому порядку погасити заборгованість за оренду приміщень під офіс партії. Регіональному відділенню Фонду держмайна по Донецькій області місцева «Наша Україна» заборгувала 1,5 тис. грн. Фонду держмайна в Дніпропетровську «Наша Україна» повинна 3,5 тис. грн. Комунальному підприємству з управління будинками Кіровоградської обласної ради «Наша Україна» винна 33,3 тис. грн.

Крім того, проти партії подано ряд позовів за прострочення з оплатою телекомунікаційних, житлово-комунальних та інших послуг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Генпрокуратура хоче створити реєстр справ Януковича

22 травня 2017, 11:04

У Генпрокуратурі розповіли, як просуваються справи проти Януковича

12 травня 2017, 19:03

Останні новини за сьогодні: