Новини / Політика / Більшість місць в парламенті Данії зберегла права
15 листопада 2007, 08:13
Розмір шрифта: А А А

Більшість місць в парламенті Данії зберегла права

Більшість місць в парламенті Данії зберегла права, парламентські вибори в Данії, Ліберальна партія Венстре, Андерс Фог Расмуссен, Данія, вибори
Більшість місць в парламенті Данії зберегла права

Більшість голосів на дострокових парламентських виборах в Данії отримала Ліберальна партія Венстре прем'єр-міністра країни Андерса Фога Расмуссена Anders Fogh Rasmussen), повідомляє AP. Підрахунок 100 відсотків бюлетенів, поданих на виборах, завершився у вівторок увечері.

Венстре стане найбільшою фракцією данського парламенту, отримавши 46 з 179 депутатських мандатів. Очікується, що Вестере, також, як і в парламентах попередніх двох скликань, організує коаліцію з іншими правими партіями — Консервативною і Народною, яка отримає 89 місць. Крім того, до коаліції збирається приєднатися вперше минула до парламенту партія Новий альянс, одержуюча 5 мандатів.

Ліва коаліція, опозиційна уряду, що діє, отримує 81 місце в парламенті. Причому що очолює у тієї, що очолює її Соціал-демократичній партії буде всього на один мандат менше, ніж у Венстрі — 45 проти 46.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: