Новини / Політика / Кличко проти того, щоб кожен говорив українською мовою
26 грудня 2012, 13:13
Розмір шрифта: А А А

Кличко проти того, щоб кожен говорив українською мовою

Кличко проти того, щоб кожен говорив українською мовою, партія УДАР, Віталій Кличко, державна мова, українська мова
Кличко проти того, щоб кожен говорив українською мовою

Лідер партії УДАР, народний депутат Віталій Кличко вважає, що не варто змушувати всіх говорити українською мовою, про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.

«Якщо партії пропонують європейський шлях розвитку України, я впевнений, що з цими партіями ми зможемо співпрацювати у цьому напрямку. Але ми різні, і у нас різні напрямки, я наприклад, не поділяю багато речей, які пропонує Свобода, що кожен повинен говорити українською мовою, що Україна для українців», — заявив він.

За його словами, є території, де історично склалося, що говорять російською.

«Якщо людина хоче бути держслужбовцем, вона обов'язково державною мовою має володіти, але вона, як депутат, є представником громади, і ми не можемо вимагати від неї говорити іншою мовою, вона все своє життя говорила російською… Мовне питання 31-ше», — зазначив він.

При цьому Кличко уточнив, що «українською також не володів», тому що народився в іншій країні і жив теж у різних краях, але збирається говорити «файною українською».

На закиди, що бізнес братів Кличків розташований переважно в Німеччині, а значить податки платяться саме в ту економіку, він уточнив, що «так сталося, тому що не зміг себе реалізувати в цій країні».

«Шість мільйонів українців, які не можуть реалізувати себе в Україні, працюють за кордоном. Наше завдання — створити всі умови для цих людей тут. Я не виняток. Я свого часу виїхав за кордон, тому що не міг себе реалізувати в цій країні. Інфраструктури немає. Так сталося, що я реалізував себе як спортсмен за кордоном, тому що там були всі умови для цього. Я заробляв там гроші, платив за законом. Все було прозоро», — пояснив він.

Кличко уточнив, що його компанія буде проводити бої в Україні, «коли українці зможуть платити за квиток на боксерський поєдинок 100-300 тисяч євро».

Нагадаємо, народні депутати від ВО Свобода вимагає від своїх колег виступати у Верховній Раді державною мовою

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Казань-короли. (анонімно) 23 вересня 2014, 12:54 ссылка
    Борьба ополченцев даром не прошла, мозг появляется у свидомых.
    все нормальные нации-против националистов. Националисты-это ебаные орки. Везде где они приходили к власти(грузия-германия и тд)-была война, которая не приводила к победе или к хорошему. В РТ тоже националисты могли получить власть. Но это не националисты были, а кучка гнилых людей захотела власти. Сейчас РТ самая богатая республика в РФ, работяги -русские и татары, а чиновники - в основном татары. Но все довольны, т.к. у всех есть более-менее достойная зп.

    Да, в Тбилиси рабочими были не грузины в основном. Там тоже русский язык убрали при гамсахурдия(все надписи только на грузынском), начались погромы. Соседи грузины не могли защитить от толпы люмпенов грузын русскоязычных. Воевали ссоседями, а что-великая нация грузынская. Сакашвили в итоге стали ненавидеть, он оружием разгонял людей. Сейчас он в бегах. В итоге заводов нет, фабрик нет, все развалили, а мандаринами сыт не будешь. И нахуй грузия не нужна россии, лучше забор большой поставить и всех туда выслать, пусть сами как крысы в бочке перегрызутся. Карма.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: