Новини / Політика / Експерт: нижче 28 гривня впасти не повинна
20 січня 2016, 13:33
Розмір шрифта: А А А

Експерт: нижче 28 гривня впасти не повинна

Експерт: нижче 28 гривня впасти не повинна, уряд, курс, НБУ, Олександр Савченко
Експерт: нижче 28 гривня впасти не повинна

Якщо уряд не робитиме грубих помилок, курс гривні до долара не може впасти нижче 28, — вважає екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко. Він також прогнозує, що з ІІ кварталу гривня може почати зміцнюватися.
«Для першого кварталу найгірший курс — 26-28. Більшого падіння я не допускаю за умови, що НБУ та економічний блок уряду не робитимуть подальших грубих помилок. Нижче 28 курс впасти просто не може, бо і в бізнесу, і в людей немає достатньо грошей. Більше того, за моїми розрахунками, з ІІ кварталу є всі підстави для укріплення гривні. А на кінець року за умови незмінності, тобто відсутності будь-якої економічної політики, я прогнозую курс у 25 гривень за долар», — заявив пан Савченко, який нині очолює Міжнародний інститут бізнесу.
Він також вважає, що головними причинами нинішнього падіння гривні є масштабні витрати бюджетних коштів наприкінці року, які створили надмірну пропозицію гривні на ринку, а також затримка із отриманням чергової порції кредиту від МВФ, що додало «психологічний» тиск на курс національної валюти.
Від 15 січня, коли НБУ різко знизив офіційний курс гривні, триває його падіння. У середу 20 січня НБУ вкотре знизив курс на 21 копійку порівняно із попереднім днем до рівня у 24,84 грн/дол. На готівковому ринку курс впритул наблизився до 27 грн/дол.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: