Новини / Політика / Росія не ратифікує Енергетичну хартію
17 травня 2009, 08:11
Розмір шрифта: А А А

Росія не ратифікує Енергетичну хартію

Росія не ратифікує Енергетичну хартію, Володимир Чижов, Російська Федерація, Енергетична хартія, пакистан, Грузія, Афганістан, Молдова, ЄС
Росія не ратифікує Енергетичну хартію

Посол Російської Федерації при Європейському Союзі Володимир Чижов відзначає, що Росія не ратифікує Енергетичну хартію. Про це посол заявив сьогодні на прес-конференції.

«Ми не ратифікуватимемо Енергетичну хартію», — сказав В.Чижов, якого цитує УНІАН.

Посол відзначив, що Росія виступила з пропозиціями розробити новий документ, який би регулював відносини в області енергетики в Європі. При цьому Росія вважає за необхідне, щоб такий документ містив не просто зобов‘язання сторін, але і законодавчі гарантії виконання цих зобов’язань. Посол Росії відзначив, що ці пропозиції Росії стануть однією з тем саміту РОСІЯ-ЄС, який відбудеться в кінці травня в російському Хабаровську.

В ході саміту, сторони також обговорять питання підготовки нової угоди між ЄС і Росією, відносини у сфері енергетики, пропозиції Росії щодо нової архітектури безпеки в Європі і міжнародні питання, такі як Близькосхідний мирний процес, Іранська ядерна програма, Афганістан, Пакистан, останні події в Грузії і Молдові.

Нагадаємо, Енергетична хартія була створена і схвалена країнами ЄС в 1990-і роки. Вона знадобилася після розпаду Радянського Союзу і закінчення холодної війни. Існує думка, що в Хартії ущемляються права Росії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: