Новини / Політика / США і ЄС підтримали енергореформи в Україні
5 травня 2016, 17:16
Розмір шрифта: А А А

США і ЄС підтримали енергореформи в Україні

США і ЄС підтримали енергореформи в Україні, США, євросоюз, енергореформи, Україна
США і ЄС підтримали енергореформи в Україні

Рада позитивно оцінив налагодження реверсних поставок газу в Україну з європейських країн.США і Євросоюз підтримали енергетичні реформи в Україні, висловившись проти використання енергоресурсів в якості політичної зброї. У заяві за підсумками минулого Ради з енергетики США-ЄС також підкреслена відданість спільній роботі з поліпшення енергетичної диверсифікації країн ЄС та держав-сусідів.

У заяві зазначено, що США і ЄС підтримують, в тому числі і підвищення тарифів на енергоносії, яке названо «корекцією цін у напрямку відповідності собівартості».

Рада вітав співпраця США і Європи з «підтримки України», в тому числі зусилля «щодо забезпечення енергетичної безпеки України на середньострокову і довгострокову перспективу». В цьому контексті була дана позитивна оцінка налагодженню реверсних поставок газу в Україну з європейських країн.

Рада в черговий раз підкреслив роль України як найважливішої країни-транзитера природного газу в ЄС. При цьому було відзначено тісну співпрацю США, ЄС і Канади, покликана допомогти Україні у виробленні плану дій на випадок непередбачених обставин у зимовий час, а також середньострокових і довгострокових заходів щодо підвищення енергобезпеки країни.

У документі зазначається необхідність «поступової інтеграції України в європейський енергетичний ринок».Крім того, в підсумковому документі чимало уваги приділено енергетичної безпеки ЄС, для досягнення якої учасники Ради мають намір шукати нових постачальників і різноманітні маршрути постачання енергоресурсів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

  3 червня 2017, 16:31

  Останні новини за сьогодні: