Новини / Політика / Москаль назвав прізвища керівників операцій по зачистці Майдану
20 лютого 2014, 10:53
Розмір шрифта: А А А

Москаль назвав прізвища керівників операцій по зачистці Майдану

Москаль назвав прізвища керівників операцій по зачистці Майдану, Геннадій Москаль, зачистка Майдану, військова операція
Москаль назвав прізвища керівників операцій по зачистці Майдану

Геннадій Москаль заявив, що правоохоронці провели дві операції по зачистці Майдану і прилеглої території. Операцію «Хвиля» провела міліція, а операцію «Бумеранг» підготував Антитерористичний центр СБУ

Депутат Верховної Ради Геннадій Москаль («Батьківщина») називає Міністерство внутрішніх справ і Службу безпеки України організаторами спроби силового розгону протестуючих проти влади в Києві 18 лютого.

О 20:00 18 лютого в дію було введено 2 силові операції, метою яких була повна зачистка Майдану Незалежності, Українського дому, Будинку профспілок та Жовтневого палацу, йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

Москаль зазначає, що першу операцію під назвою «Хвиля», згідно з нормативно-правовими актами, може ввести в дію тільки міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

За інформацією депутата, цю операцію готували і здійснювали заступник Захарченка Віктор Ратушняк, начальник департаменту громадської безпеки міністерства Олександр Крикун, виконуючий обов'язки начальника Головного управління МВС у Києві Валерій Мазан і начальник головного управління, командувач внутрішніх військ відомства Станіслав Шуляк.

Також депутат повідомляє, що друга операція під назвою «Бумеранг» виконується силами Антитерористичного центру СБУ.

За його інформацією, розробляли і керували операцією перший заступник голови СБУ Володимир Тоцький, начальник управління департаменту «Т» СБУ Сергій Потієвський, начальник служби безпеки Києва та Київської області Олександр Щеголєв, а також якийсь керівник Антитерористичного центру М. та керівник центру спеціальних операцій «Альфа» П. (прізвища останніх двох посадових осіб засекречені відповідно до законодавства).

Саме перераховані вище посадові особи, на думку Москаля, повинні нести персональну відповідальність за всі жертви з боку протестувальників і правоохоронців, а також за всі наслідки спроби силового розгону Евромайдана.

Нагадаємо, депутат Ради від «Батьківщини» Андрій Сенченко 18 лютого заявляв про те, що правоохоронці за особистим наказом Шуляка залучили до захисту від протестувальників спецпідрозділу, співробітники яких озброєні оптичними гвинтівками і бойовими патронами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українську армію забезпечили новою зброєю, технікою і боєприпасами

20 травня 2017, 19:39

Військкомати починають шукати призовників по-новому

25 квітня 2017, 17:29

Останні новини за сьогодні: