Новини / Політика / Росіяни голосують з небаченою активністю
4 березня 2012, 16:05
Розмір шрифта: А А А

Росіяни голосують з небаченою активністю

Росіяни голосують з небаченою активністю, Росія, вибори Президента, спостерігачі на виборах, голосування
Росіяни голосують з небаченою активністю

Про це заявив заступник голови Центрвиборчкому Леонід Івлєв. За його даними, до 10 години ранку московського часу проголосували 12,2 відсотка виборців. А до 13 години за московським часом, за даними Центрвиборчкому, свої голоси віддали більше 30% виборців.

Спостерігачі та правозахисники повідомляють про порушення в ході голосування. Співробітники Забайкальського правозахисного центру помітили організований підвіз до виборчих дільниць службовців підприємств і військових, а також випадки кількаразового голосування. Про такі ж порушення в Підмосков‘ї повідомляють кореспонденти Асоціації на захист прав виборців «ГОЛОС».

З Єкатеринбурга кореспондент Радіо Свобода повідомляє, що представники КПРФ затримали цілий автобус людей, яких підозрюють в неодноразовому голосуванні. Інформація про порушення з’являється також в «Твіттері» — від політиків і громадських активістів.

За Законом РФ «Про вибори» на сайтах російських ЗМІ до 5 березня відключена можливість коментування. Російським журналістам також не дозволяється публікувати результати опитувань виборців.

На пост президента претендують Володимир Жириновський, Геннадій Зюганов, Сергій Миронов, Михайло Прохоров і Володимир Путін — чинний прем'єр-міністр, який вже був президентом в 2000 — 2008 роках.

На виборах працює система веб-моніторингу. Для спостереження за подіями наізбірательних ділянках на сайті webvybory2012.ru зареєструвалися близько 1 мільйона 350 тисяч осіб, повідомляють російські чиновники.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: