Новини / Політика / Кабмін буде піднімати патріотизм за 40 млн грн на рік
4 березня 2012, 19:51
Розмір шрифта: А А А

Кабмін буде піднімати патріотизм за 40 млн грн на рік

Кабмін буде піднімати патріотизм за 40 млн грн на рік, Кабмін України, патріотизм, Населення України, фінансування
Кабмін буде піднімати патріотизм за 40 млн грн на рік

Експерти нарікають на декларативність нової Концепції патріотичного виховання та на відсутність чіткого розуміння перспектив розвитку країни в гуманітарній сфері.

До 2017 року українці стануть майже в два рази частіше розмовляти на патріотичні теми. Кабінет міністрів планує підняти цей показник прояву патріотизму населення з 9% до 17%.

 

Про це свідчить розроблена Кабміном Концепція загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання населення на 2013-2017 рр.. Згідно з документом, кількість населення, що поважає народні традиції, з 2013 по 2017 рік зросте з 45% до 57%.

 

Крім того, автори документа сподіваються, що підвищення патріотизму підштовхне українців до трудових подвигів. Кількість людей, що працюють за фахом з повною віддачею, на думку авторів за 4 роки має зрости з 26% до 37%.

 

Передбачені концепцією заходи покликані збільшити кількість українців, які голосують на виборах за партії патріотичного спрямування, з 22% до 35%. Зазначимо, що на реалізацію заходів з підвищення патріотизму планується щорічно виділяти 40 млн гривень. Доктор політичних наук, старший науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень Владислав Гриневич розповів про недоліки нової концепції.

«Представлене до розгляду, скоріше, є запит на фінансування без належного обгрунтування, а не серйозний документ з визначенням принципів і основних напрямків патріотичного виховання», — заявив Гриневич.

«Головна проблема полягає навіть не в недоліках концепції, представленої Державною службою молоді та спорту, а у відсутності на найвищому рівні чіткого розуміння перспектив розвитку країни в гуманітарній сфері. Без вирішення цього питання будь-які програми будуть приречені на провал, і єдиним їх «прагматичним результатом» стане нераціональна розтрата державних коштів», — зазначив експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко доручив збільшити кількість авіарейсів до Європи

31 травня 2017, 16:22

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі

30 травня 2017, 08:06

Останні новини за сьогодні: