Новини / Політика / Кабмін підвищив посадові оклади держслужбовцям
29 січня, 09:10
Розмір шрифта: А А А

Кабмін підвищив посадові оклади держслужбовцям

Кабмін підвищив посадові оклади держслужбовцям, должностные оклады, государственные служащие, минимальный должностной оклад
Кабмін підвищив посадові оклади держслужбовцям

З 1 січня 2020 року підвищено посадові оклади державних службовців. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 15 січня 2020 року, повідомляє Ліга.Закон.

Посадові оклади на посадах держслужби підкатегорії В3 в держорганах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, складають 2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року.

Тому мінімальний посадовий оклад держслужбовця становить: 2102 грн х 2 = 4204 грн. В такому розмірі його отримають фахівці в держорганах районного рівня.

А ось керівник відділу в складі департаменту, головного управління, служби, самостійного управління обласного рівня може розраховувати на оклад в 7050 грн.

У той же час фахівці міністерств отримають 7800 грн посадового окладу. Ще більша різниця в посадових окладах провідних фахівців райдержадміністрації та міністерства: 4230 грн і 8500 грн відповідно.

У 2020 році Кабмін вирішив відмовитися від коефіцієнтів співвідношення до мінімального розміру посадового окладу, а в схемі прописали конкретні абсолютні розміри посадових окладів держслужбовців.

Нагадаємо, 15 січня 2020 року Кабінет міністрів встановив зарплатну сітку для топ-чиновників, щоб не продовжувати практику величезних заробітних плат.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: