Новини / Політика / Кабмін створив стабілізаційний фонд і виділив ще грошей для боротьби з коронавірусів
18 березня, 14:03
Розмір шрифта: А А А

Кабмін створив стабілізаційний фонд і виділив ще грошей для боротьби з коронавірусів

Кабмін створив стабілізаційний фонд і виділив ще грошей для боротьби з коронавірусів, стабілізаційний фонд, надзвичайна ситуація, карантин, коронавірус
Кабмін створив стабілізаційний фонд і виділив ще грошей для боротьби з коронавірусів

Кабінет міністрів створив державний стабілізаційний фонд, який допоможе подолати наслідки коронавирусной інфекції в Україні.

Про це на засіданні уряду, 18 березня, заявив прем‘єр-міністр Денис Шмигаль.

«Минулого тижня виділили 100 млн гривень на засоби індивідуального захисту, зараз виділимо ще 70 млн грн, розробляємо механізми контролю. Сьогодні ми приймемо рішення про створення стабілізаційного фонду держави», — заявив прем’єр.

Нагадаємо, що 18 березня на території Київської області через коронавируса тимчасово ввели режим надзвичайної ситуації. Рішення прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації. Раніше режим НС ввели в Чернівецькій і Житомирській областях. Також по всій країні введено карантинні заходи.

Проаналізувавши епідемічну ситуацію на території Київської області, викликану вірусом COVID-19, вирішили класифікувати її як «Медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня». І тимчасово ввести на території Київської області режим надзвичайної ситуації ", — йдеться в повідомленні.

Керівником робіт по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня призначили заступника голови Київської ОДА Олега Торкунова, а керівником штабу з ліквідації наслідків НС — директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Максима Іонова.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: