Новини / Політика / Кабмін спростив реєстрацію іноземних компаній в Україні
24 жовтня 2019, 14:04
Розмір шрифта: А А А

Кабмін спростив реєстрацію іноземних компаній в Україні

Кабмін спростив реєстрацію іноземних компаній в Україні, іноземні компанії, реєстрація представництва іноземного суб'єкта, інвестиції, резидент
Кабмін спростив реєстрацію іноземних компаній в Україні

Кабінет Міністрів України прийняв розроблене Мін‘юстом постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні».

Як повідомив Міністр юстиції України Денис малюська під час засідання Кабміну, документ суттєво полегшує можливість відкриття іноземними компаніями представництва на території України.

З набранням чинності постановою плату за реєстрацію представництва іноземного суб‘єкта господарювання в Україні буде знижена з $ 2500 до 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (в 2019 році — 1 тисяча 921 грн). Крім того, термін реєстрації представництва скорочується з 60 до 20 робочих днів.

У Мін’юсті зазначають, що для іноземних суб‘єктів господарської діяльності, які є резидентами держави-агресора, реєстрація представництва в Україні буде коштувати 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб і триватиме до 60 робочих днів з дня подачі документів.

«Ми спрощуємо реєстрацію представництв іноземних суб’єктів господарювання в Україні, адже усунення бар'єрів для іноземних інвестицій є фундаментом економічного розвитку. Упевнений, ці зміни створять сприятливі умови для присутності іноземних компаній в Україні, збільшать кількість інвестицій в нашу економіку і підвищать ділову активність», — зазначив малюська.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (6)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: