Новини / Політика / Кандидат у президенти Єврокомісії у разі перемоги обіцяє зупинити «Північний потік-2»
18 березня 2019, 08:10
Розмір шрифта: А А А

Кандидат у президенти Єврокомісії у разі перемоги обіцяє зупинити «Північний потік-2»

Кандидат у президенти Єврокомісії у разі перемоги обіцяє зупинити " Північний потік-2", Манфдер Вебер, кандидат в президенти, європейські інтереси, газопровід «Північний потік-2»
Кандидат у президенти Єврокомісії у разі перемоги обіцяє зупинити «Північний потік-2»

Кандидат в президенти Єврокомісії від Європейської народної партії і член Європарламенту Манфдер Вебер обіцяє в разі своєї перемоги зробити все, щоб перешкодити здійснитися проекту російського газопроводу «Північний потік-2".

Про це він заявив в інтерв‘ю Newsweek.

»Північний потік-2" суперечить європейським інтересам і повинен бути заблокований. Ми і так досить сильно пов’язані з Росією, а цей газопровід сильно вдарить по українським інтересам, а в довгостроковій перспективі вплине на ціни на газ для всієї Європи«, — заявив Вебер.

І хоча канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала кандидатуру Вебера, сам він наголошує, що його позиція з цього питання різко розходиться з офіційною позицією ФРН.

»Я категорично відкидаю будівництво газопроводу «Північний потік — 2". Це не економічний, а чисто політичний проект, який йде врозріз з інтересами Євросоюзу, тому ми повинні його блокувати», — закликав політик.

Євродепутат нагадав про прийняту Євросоюзом Газової директиви і обіцяв ще раз вивчити цей документ, щоб знайти нові способи впливу на будівництво.

Він нагадав про те, що деякі німецькі політики і дипломати доводять, що цей проект є суто економічним і що у них немає юридичних інструментів, щоб його зупинити. У той же час, одним з головних лобістів «Північного потоку-2» є Шредер, що свідчить про те, що російський газопровід є політичним проектом, оскільки екс-президент Герхард не є економістом.

Крім того, він позитивно відгукнувся про Україну. Вебер назвав виконання Мінських угод і припинення війни на Сході України умовами для зняття санкцій з Росії, а в іншому випадку висловив готовність посилити тиск на Москву.

«Ми повинні дати чіткий сигнал про нашу єдність проти Росії і проти її агресивної політики», — сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на Мюнхенській конференції з безпеки Манфред Вебер закликав Євросоюз побудувати систему протиракетної оборони за участю України.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Кабінет міністрів запустив реформу держслужби

18 липня 2016, 11:44

Uber розшукує нових розробників через гру в своєму додатку

28 березня 2016, 19:20

На Нобелівську премію миру претендують 276 осіб

12 березня 2015, 16:28

Останні новини за сьогодні: