Новини / Політика / Куди рухається Україна: генсек Ради Європи висловив доньці Тимошенко стурбованість
15 жовтня 2011, 12:12
Розмір шрифта: А А А

Куди рухається Україна: генсек Ради Європи висловив доньці Тимошенко стурбованість

Куди рухається Україна: генсек Ради Європи висловив доньці Тимошенко стурбованість, Євгенія Карр, Юлія Тимошенко, Григорій Немиря, Рада Європи, Торбйорн Ягланд, візит
Куди рухається Україна: генсек Ради Європи висловив доньці Тимошенко стурбованість

Сьогодні Євгенія Карр, дочка Юлії Тимошенко, та заступник голови партії Батьківщина Григорій Немиря в Страсбурзі (Франція) зустрілися з генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом, а також з комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом.

Під час зустрічі з Ягландом, на якій обговорювалася сітуація навколо Юлії Тимошенко та членів її колишнього уряду, Торбйорн Ягланд підкреслив, що країна, яка є членом Ради Європи, повинна дотримуватися європейських демократичних прав і процедур, а не порушувати їх.

«Саме цього ми очікуємо від української влади», — сказав він.

«Ми продовжуємо уважно відстежувати ситуацію, тому що ті напрями, в яких рухається сьогодні Україна, викликають у нас все більше занепокоєння».

Крім того, генеральний секретар Ради Європи зазначив: «Ми очікуємо, що найближчим часом буде знайдено вихід з цієї ситуації».

Під час зустрічі з комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом також обговорювався хід судових процесів над Юлією Тимошенко, колишнім в.о. міністра оборони Валерієм Іващенком та екс-главою МВС Юрієм Луценко.

Хаммарберг зазначив, що під час свого візиту в Україну наприкінці вересня він отримав багато інформації, яка свідчить про це. Він також висловив свою стурбованість щодо стану здоров‘я і несправедливого арешту українських політв’язнів.

Хаммарберг заявив, що на своєму рівні буде докладати усіх необхідних зусиль для позитивного і швидкого виходу з ситуації, що склалася.

«Права людини та їх дотримання — це зобов'язання всіх держав, особливо України, яка перебуває в процесі моніторингу Ради Європи», — Сказав комісар Ради Європи.

Крім того, вчора відбувся виступ Євгенії Карр і Григорія Немирі на засіданні фракції Європейської народної партії (ЄНП) в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Майже 100 євродепутатів та запрошених зустріли Євгену Карр оплесками. Перед цим відбувся виступ представника Датського Гельсінського Комітету з прав людини, автора двох доповідей про судове переслідування опозиції в Україну Мікаеля лингбия.

Як відомо, 3-6 жовтня Євгенія Карр і Григорій Немиря перебуває з візитом у Страсбурзі (Франція) для надання інформації провідним європейським політикам стосовно останніх подій в судовій справі проти Юлії Тимошенко. Григорій Немиря та Євгенія Карр проведуть ряд зустрічей з європейськими політиками, зокрема з представниками всіх політичних груп ПАРЄ, керівниками окремих комітетів ПАРЄ і з Президентом ПАРЄ Мевлютом Чавошоглу.

Нагадаємо, Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи не підтримало рішення про проведення в терміновому порядку дебатів з Україною, зокрема щодо справи проти Юлії Тимошенко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Європа шукає гроші на реформи в Україні

26 травня 2017, 15:35

Рада ЄС ухвалила рішення щодо безвізового режиму для українців

11 травня 2017, 13:52

Рада ЄС 11 травня може збільшити квоти на експорт для України

10 травня 2017, 15:59

Безвіз для України: з'явилася точна дата запуску

19 квітня 2017, 13:26

Останні новини за сьогодні: