Новини / Політика / До України з офіційним візитом приїде Лех Качинський
15 вересня 2007, 08:21
Розмір шрифта: А А А

До України з офіційним візитом приїде Лех Качинський

До України з офіційним візитом приїде Лех Качинський, Лех Качиньський, польща, візит, Україна, Олександр Чалий
До України з офіційним візитом приїде Лех Качинський

Восени відбудеться офіційний візит Президента Польщі Леха Качиньського до України. Про це заявив на брифінгу в Секретаріаті Президента заступник голови Секретаріату Президента Олександр Чалий. За його словами, візит орієнтування запланований на листопад 2007 р., в цей же час заплановано проведення економічного форуму Україна — Польща.

Коментуючи ситуацію, яка виникла з візами у зв‘язку зі вступом Польщі до Шенгенської зони, А.Чалий відзначив, що Україні важливо розуміти тенденції в цьому питанні. За його словами, ті позитивні відносини, які існують сьогодні між Україною і Польщею, збереглися, і новий режим не став бар’єром для двох держав. Також А.Чалий відзначив, що сьогодні Україні необхідно чітко напрацювати формулу візової співпраці з сусідніми державами, які також планують з 2008 р. вступити в Шенгенську зону.

Крім того, заступник голови Секретаріату Президента висловив думку, що Європейський Союз в своїх переговорах користується тактикою перекладення компетенції у вирішенні подібних питань на столиці держав, яких стосується це питання. Він підкреслив, що Україна хоче зрозуміти і синхронізувати позицію візових питань з боку Брюсселя і окремих держав, і встановити уніфікацію візового режиму з ЄС.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: