Новини / Політика / Лукашенко вирішив підняти відносини з Грузією до радянського рівня
19 вересня 2007, 08:16
Розмір шрифта: А А А

Лукашенко вирішив підняти відносини з Грузією до радянського рівня

[Лукашенко вирішив підняти відносини] з Грузією до радянського рівня, білорусько-грузинські відносини, міжнародні відносини, Олександр Лукашенко, Вано Мерабішвілі, Михайло Саакашвілі
[Лукашенко вирішив підняти відносини] з Грузією до радянського рівня

Білоруський президент Олександр Лукашенко, приймаючи в Мінську главу грузинського МВС Вано Мерабішвілі, заявив, що контакти між їх країнами слід «відновити і примножити», повідомляє БЕЛТА. За його словами, «грузини ще з радянських часів були близькими людьми для білорусів».

Президент відзначив, що республіки можуть нарешті підвести межу під «періодом хаосу і плутанини». «Ми рішуче настроєні зробити відносини з Грузією навіть вищими, ніж за часів Радянського Союзу», — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, що після «оранжевої революції» в Грузії відношення Мінська і Тбілісі ускладнилися. Новий грузинський президент Михайло Саакашвілі став критикувати порушення прав людини в Білорусії і навіть заявив, що жителів цієї країни треба «звільнити від режиму Лукашенко».

Мінськ у відповідь відмовився пускати грузинських спостерігачів на президентські вибори 2006 року. У Тбілісі деякі політики заявили про намір все ж таки простеригати за ходом голосування, не дивлячись на заборону. Лукашенко у відповідь заявив, що не допустить, «щоб якісь відморозки порушували порядок».

Разом з тим, в жовтні 2006 року, коли в Росії почалася антигрузинська кампанія, Мінськ фактично відповів відмовою на заклик Москви ввести візовий режим для громадян Грузії. У департаменті по громадянству і міграції МВС заявили, що власті Білорусії вирішуватимуть це питання «самостійно».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: