Новини / Політика / Масштабна приватизація і запуск ринку землі: Зеленський розставив пріоритети для Кабміну
6 листопада 2019, 08:00
Розмір шрифта: А А А

Масштабна приватизація і запуск ринку землі: Зеленський розставив пріоритети для Кабміну

Масштабна приватизація і запуск ринку землі: Зеленський розставив пріоритети для Кабміну, план заходів, зростання позицій України, приватизація, інвентаризація лісових ресурсів, габаритно-ваговий контроль на автошляхах
Масштабна приватизація і запуск ринку землі: Зеленський розставив пріоритети для Кабміну

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business, а також почати підготовку до масштабної приватизації і введення ринку землі. Про це повідомили в прес-службі Глави держави.

«Мінекономіки потрібно почати підготовку до масштабної приватизації, зокрема до 31 грудня 2019 року передати до Фонду державного майна України на приватизацію 500 державних підприємств. Крім того, міністерство має до кінця 2019 року здійснити продаж на електронних аукціонах понад 40 єдиних майнових комплексів об‘єктів малої приватизації і пакетів акцій. Також визначити топ-5 пріоритетних об’єктів для підготовки до великої приватизації», — зазначив Зеленський.

Крім того, Мінекономіки до 31 грудня 2019 року, має підготуватися до введення ринку землі.

«Створити електронний реєстр інженерів-землевпорядників та надати їм право здійснення державної реєстрації цієї землі. Оприлюднити 100% рішень про надання дозволів на зняття та перенесення родючого шару грунту і нормативно закріпити ведення документації із землеустрою виключно в електронній формі», — підкреслив Президент.

Також Мінекономіки має до кінця 2019 року розробити нову урядову програму створення робочих місць, а також забезпечити впровадження кращих світових практик корпоративного управління в топ-10 державних компаніях.

Міністру фінансів Оксані Маркаровой, Зеленський поставив завдання до 31 грудня 2019 роки створити сприятливі умови для підприємців шляхом підготовки законопроекту, спрямованого на впровадження дворічного мораторію на проведення перевірок СПД та пом‘якшення їх відповідальності за порушення встановленого порядку подання в органи контролю звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Також до березня 2020 року Міністерство фінансів повинно спростити проходження митних процедур шляхом упровадження в Україні програми авторизованого економічного оператора.

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель повинен завершити процедуру анбандлінга НАК «Нафтогаз України» до 31 грудня 2019 року.

акже Мінекоенерго до кінця поточного року має спростити процедури приєднання до електричних та газових мереж, якими володіють суб‘єкти природних монополій.

До 30 квітня 2020 року Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища має реформувати вугільну галузь.

Крім того, згідно із завданням Президента, до кінця 2020 року Мінекоенерго має підготувати нормативно-правову базу для початку процесу інвентаризації лісових ресурсів України.

Міністру інфраструктури України Владиславу Криклій Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року забезпечити видачу дозволів на міжнародні перевезення вантажів і рух негабаритних транспортних засобів виключно в електронній формі, а також налагодити ефективний габаритно-ваговий контроль на автошляхах.

Також Владислав Криклій повинен до 30 червня 2020 року затвердити перелік об’єктів концесії на 2020-2023 роки і почати підготовку до конкурсів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

4 травня 2017, 13:19

Останні новини за сьогодні: