Новини / Політика / Медведєв занепокоївся газовими проблемами, що виникли у РФ з Європою
14 жовтня 2011, 19:02
Розмір шрифта: А А А

Медведєв занепокоївся газовими проблемами, що виникли у РФ з Європою

Медведєв занепокоївся газовими проблемами, що виникли у РФ з Європою, Дмитро Медведєв, газове співробітництво, Європейський Союз, проблеми
Медведєв занепокоївся газовими проблемами, що виникли у РФ з Європою

Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що події, які відбулися останнім часом ставлять проблеми перед газовою співпрацею з європейськими країнами.

Як повідомляється, на засіданні Ради безпеки РФ він закликав Міненерго РФ і Газпром виробити пропозиції з вибудовування відносин з урахуванням реалізації правил третього енергопакета.

«На жаль, за останній час стався цілий ряд подій, які створюють проблеми газової співпраці. Я маю на увазі і його нормативну основу, і договірну основу, і, нарешті, організацію цього процесу», — заявив Медведєв.

У зв'язку з цим він додав, що хотів би, щоб сьогодні міністр енергетики і голова правління Газпрому представили свої пропозиції про те, яким чином вибудовувати відносини РФ з європейськими партнерами з урахуванням реалізації правил так званого «третього енергетичного пакета».

Крім того, Медведєв зазначив, що європейські країни розглядаються Росією як близькі партнери в енергетичній сфері. Росія, за його словами, завжди виходила з того, що існуюча юридична база «є оптимальною, серйозною і достатньою».

«Тим не менш, останнім часом відбувся цілий ряд подій, які спонукали мене поставити це питання до порядку денного Ради безпеки для того, щоб керівництво нашої країни виробило лінію поведінки уряду і найбільших гравців на енергетичному ринку в співробітництві з Європою. Я маю на увазі тему третього енергетичного пакета», — сказав президент.

Разом з тим, він додав, що неодноразово перед керівництвом Євросоюзу ставилося питання «про те, які наслідки буде створювати прямолінійне виконання відповідних правил».

Через це він з жалем зауважив, що поді, які ївідбулися останнім часом створюють проблеми газової співпраці.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: