Новини / Політика / Міністр інфраструктури Криклій розповів, які дороги відремонтують у 2020 році
25 жовтня 2019, 14:04
Розмір шрифта: А А А

Міністр інфраструктури Криклій розповів, які дороги відремонтують у 2020 році

Міністр інфраструктури Криклій розповів, які дороги відремонтують у 2020 році, ремонт доріг, траса, Міністерство інфраструктури, автомобільні дороги
Міністр інфраструктури Криклій розповів, які дороги відремонтують у 2020 році

У 2020 році в Україні в першу чергу ремонтуватимуть траси на Дніпропетровщині, Харківщині, Миколаївщині та Прикарпатті. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв‘ю Delo.ua.

«У наступному році ми будемо приділяти увагу таким найбільшим соціальним проектам як ремонт автомобільних доріг на півдні Н-11 Дніпро — Миколаїв (через Кривий Ріг), який об’єднає між собою обласні центри, і Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв в Миколаївській області», — розповів чиновник.

За його словами, продовжиться і будівництво дороги по дві смуги в кожному напрямку Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка, а також траси Н-26 Чугуїв — Мілове (через Старобільськ), яка є головною артерією зі східним регіоном.

«Ми плануємо завершити ділянку Південного обходу міста Дніпра і відновити будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі. Триватимуть і ремонт доріг в інших регіонах країни, наприклад, Н-09 Мукачеве — Львів на ділянці між Мукачево та Івано-Франківському або Н-01 Київ — Знам‘янка в Черкаській області», — додав Криклій.

Радник прем’єра Юрій Голік показав, як відремонтували трасу Запоріжжя-Маріуполь
Білоруси побудують об‘їзну дорогу в Рівному
Криклій також зазначив, що влада займеться й лагодженням трас Київ-Харків-Довжанський, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі і Київ-Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництвом обходів навколо Тернополя, Львова та Житомира.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві інфраструктури заявляли, що планують привести в порядок за п’ять років 24 тисячі км доріг. Повну першу частину інтерв'ю з міністром інфраструктури Владиславом Кріклієм читайте за посиланням.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: