Новини / Політика / «Ми не плануємо підвищувати податки», — міністр фінансів Оксана Маркарова
31 жовтня 2019, 14:01
Розмір шрифта: А А А

«Ми не плануємо підвищувати податки», — міністр фінансів Оксана Маркарова

"Ми не плануємо підвищувати податки", - міністр фінансів Оксана Маркарова, податкова система, податки, економічне зростання, Податковий Кодекс
«Ми не плануємо підвищувати податки», — міністр фінансів Оксана Маркарова

Уряд не збільшуватиме податки, як це робилося під кожен з бюджетів раніше, про це заявила НВ міністр фінансів Оксана Маркарова.

«Бюджет на 2020 рік побудований на базі тієї податкової системи, яка є сьогодні. Ми вважаємо, що не варто збільшувати податки, як це робилося під кожен з бюджетів раніше. У кожному бюджеті раніше завжди були не тільки зміни до Бюджетного кодексу, а й зміни до Податкового кодексу. в цьому році ми відійшли від нього. Так, парламент розглядає кілька змін до Податкового кодексу, деякі з них можуть бути і ресурсними, але ми не враховували ці надходження в бюджет. Єдине, що ми готові розглянути до другого читання в бюджет — це поступ ення від грального бізнесу або від бренду, якщо ці законопроекти будуть прийняті. Ми не плануємо підвищувати податки, ми не закладали підвищені податки ні по базі, ні через відсоток. Це, мені здається, для бізнесу важливо, тому що бізнес повинен розуміти правила гри і вони повинні бути передбачуваними», — розповіла міністр фінансів.

У планах уряду знижувати податки, але за умови, що в країні буде економічне зростання.

«Якщо говорити, що б ми хотіли зробити в податковій системі, коли ми будемо мати таку можливість, тому що знову ж таки, зрозуміло, що знижуючи податки (звичайно, якщо бізнес хоче, щоб ми говорили про зниження податків), ми повинні розуміти, яким чином це буде збалансовано в бюджеті. Або у нас буде економічне зростання, про яке ми говоримо, якого ми можемо досягти, який дозволить нам зменшувати податки, тому що у нас буде перевиконання по доходах, по поточним», — говорить Оксана Маркарова.

В першу чергу треба знижувати податки на зарплату, вважає міністр: «Коли ми говоримо про податки на зарплату, це питання ПДФО. Ще раз, ЄСВ — це збір до Пенсійного фонду. Коли ми в 2015 році знизили ЄСВ вдвічі, з 42 до 21%, це був великий крок назустріч бізнесу, який, я вважаю, дозволив нам зокрема прискорити і повернутися до економічного зростання. ми хотіли б зменшувати податки на оплату праці (ПДФО), ми хотіли б зменшувати податки, що стосуються інвестицій»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: