Новини / Політика / Ми прагнемо добитися чесного рішення суду щодо тарифів — Юлія Тимошенко
27 жовтня 2016, 17:50
Розмір шрифта: А А А

Ми прагнемо добитися чесного рішення суду щодо тарифів — Юлія Тимошенко

Ми прагнемо добитися чесного рішення суду щодо тарифів - Юлія Тимошенко, адміністративний суд Києва, єдина ціна на газ, Юлія Тимошенко
Ми прагнемо добитися чесного рішення суду щодо тарифів — Юлія Тимошенко

Окружний адміністративний суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету міністрів щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни на газ.

Таке рішення суд ухвалив сьогодні, 27 жовтня. Упродовж двох тижнів він збиратиме аргументи сторін.Автор судового позову проти Кабміну, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що необхідно якнайшвидше скасувати незаконну урядову постанову.

«Розпочинається опалювальний період, і люди отримають платіжки за тепло вдвічі більші, ніж торік. Ми робимо останню спробу – добитися чесного рішення. Тому що уряд вчинив незаконно, піднявши ціну на газ, а потім на тепло і гарячу воду», – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зауважила, що «285 доларів за тисячу кубометрів для людей – це страшна ціна, вона не ринкова, і щонайменше утричі завищена».

«Максимальна ціна на український газ для населення може бути 85 доларів за тисячу кубометрів. Вона включає все: і прибуток, і розвиток галузі, і транспортування, і всі податки. Це максимальна ціна, яку можна ставити на український газ», – вважає Юлія Тимошенко.

Сторона позивача наполягає, що Кабмін не мав права встановлювати єдину ціну на газ.

Офіційний представник Юлії Тимошенко, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко під час засідання суду наголосив, що ціна «взята зі стелі, і вона грабіжницька».

«Мій прогноз, що цей процес по суті скоро стане соціально-політичними, якщо в юридичній площині не буде знайдено правильного рішення», – прокоментував Кучеренко.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що скасувати незаконну постанову уряду можна або через суд, або рішенням президента України.

«Розстрочка, яку надає Гройсман, необґрунтовано підвищуючи тарифи до небес, виглядає особливо принизливо. Ми в суді боремося за зниження тарифів. І в нас залишається мінімальна надія, що у суддів прокинеться совість, і вони ухвалять законне рішення», – підсумувала голова партії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З липня у бізнесу перестануть вимагати завірені печаткою договору

21 травня 2017, 12:24

Що робити, якщо загублено або вкрадено «номери»

3 квітня 2017, 14:37

Депутати запропонували штрафувати вчених-плагіаторів

7 березня 2017, 18:06

Лібералізація ринку землі: що обіцяють українські політики?

6 березня 2017, 20:43

Останні новини за сьогодні: