Новини / Політика / На Мадагаскарі проводяться позачергові вибори до парламенту
23 вересня 2007, 08:22
Розмір шрифта: А А А

На Мадагаскарі проводяться позачергові вибори до парламенту

На Мадагаскарі проводяться позачергові вибори до парламенту, партія Я люблю Мадагаскар, Марк Равалуманана, ТІМ, * вибори на Мадагаскарі
На Мадагаскарі проводяться позачергові вибори до парламенту

Дострокові парламентські вибори проводяться сьогодні на Мадагаскарі. До виборчих урн у більш ніж 17,5 тисяч населених пунктах прийдуть приблизно 7,5 млн малагасійців, які мають право голосу, з 18-мільйонного населення. Фаворитом вважається пропрезидентська партія «Я люблю Мадагаскар» (ТІМ), повідомляє ИТАР-ТАСС .

Вибори організовані у зв‘язку з розпуском найвищого законодавчого органу 24 липня. Президент Марк Равалуманана, якого підтримують дві третини депутатів, пояснив розпуск парламенту необхідністю «перенастроювати його згідно з потребами розвитку країни» і привести у відповідність з вимогами «Плану дій Мадагаскар» (МАП). МАП — амбітна програма розвитку «червоного острова» на п’ятирічний термін (2007-2012 роки).

На 127 місць в Національних зборах (парламенті) претендують 637 кандидатів. Більше за інших шансів у ТІМ, широко представленої у всіх провінціях країни. Опозиційні партії цього разу вирішили виступити єдиним фронтом, представляючи загальних кандидатів в основному під егідою опозиційної партії «Авангард за оновлення Мадагаскару» (АРЕМА) на чолі з національним секретарем П'єром Ульдером.

За останній рік жителі Мадагаскару втретє йдуть до виборчих урн. 3 грудня 2006 року Марк Равалуманана був новообраний президентом республіки вже в першому турі, набравши 54,79% голосів, а 4 квітня цього року 75% виборців підтримали запропоновані ним поправки до Конституції, які різко змінили політичний ландшафт Мадагаскару. Референдум надав президентові Мадагаскару додаткові повноваження. Також було скасовано поділ країни на шість автономних провінцій, які, за словами голови держави, стали некерованими, і було здійснено перехід до 22 округів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки коштують мерські перегони в Києві

29 серпня 2015, 21:58

Кличко і Порошенко мають намір об'єднати партії, — джерело

19 серпня 2015, 10:48

Партію регіонів підтримують 6% українців

7 квітня 2014, 11:49

Останні новини за сьогодні: