Новини / Політика / Жодна з партій на місцевих виборах в Україні не домінує — політолог
25 жовтня 2015, 18:56
Розмір шрифта: А А А

Жодна з партій на місцевих виборах в Україні не домінує — політолог

Жодна з партій на місцевих виборах в Україні не домінує - політолог, політичні партії, місцеві вибори, Володимир Фесенко, виборча кампанія
Жодна з партій на місцевих виборах в Україні не домінує — політолог

Жодна з партій, що беруть участь у місцевих виборах в Україні, не є домінуючою, вважає голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Дуже важливо, що на цих виборах немає домінування однієї партії. У 2010 році на виборах домінувала Партія регіонів, і це призвело до серйозних деформацій… Зараз такого домінування немає”, – сказав Фесенко.

Політолог вважає позитивною тенденцією нинішньої виборчої кампанії те, що у партії “Опозиційний блок” з’явилися сильні конкуренти – “Наш край” і “Відродження”.

“Це буде примушувати місцевих політиків домовлятися між собою, створювати коаліції в місцевих радах”, – пояснив Фесенко.

Водночас експерт зазначив, що якщо “Наш край” і “Відродження” покажуть високі рейтинги на виборах, то “для них це стане стимулом зберегти, зміцнити партійну структуру і готуватися до дострокових парламентських виборів”.

На думку Фесенка, одна з помітних тенденцій на цих виборах полягає в тому, що особливу активність проявляють непарламентські партії. За словами політолога, всі ці тенденції важливі для формування нової партійної системи в Україні.

“Місцеві вибори можуть стати фундаментом для формування нової партійної системи країни”, – вважає Фесенко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: