Новини / Політика / Юлія Тимошенко: Новий уряд має вийти з бізнесу та громадянського суспільства
21 березня 2016, 14:19
Розмір шрифта: А А А

Юлія Тимошенко: Новий уряд має вийти з бізнесу та громадянського суспільства

Юлія Тимошенко: Новий уряд має вийти з бізнесу та громадянського суспільства, Юлія Тимошенко, економіка, доля держави
Юлія Тимошенко: Новий уряд має вийти з бізнесу та громадянського суспільства

Подальше перебування Арсенія Яценюка на посаді прем’єр-міністра України загрожує національній безпеці. Тому не можна відкладати вирішення питання про його відставкуПро це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила у неділю, 20 березня, в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

«Під його керівництвом майже знищені доходи українських родин, зруйнована економіка України, передовсім фінансовий сектор. Тож звільнення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка — це питання збереження України. Сподіваюся, що прем’єр-міністр буде звільнений негайно або напише заяву про власну відставку»,- наголосила вона.

Зволікання з вирішенням питання відставки керівника уряду Юлія Тимошенко пояснює тим, що рішення ухвалюється не в парламенті, а поза його межами.

«Рішення приймається на певному круглому столі з кількох людей, які нині де-факто управляють державою. Це президент, прем’єр-міністр, секретар Ради національної безпеки і оборони, міністр внутрішніх справ і лідер фракції БПП. Насправді ці люди сьогодні вирішують долю держави», — розповіла лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також упевнена, що новий уряд має бути запропонований не політиками, а професійними підприємницькими організаціями і громадянським суспільством з людей, які не мають корупційного минулого.

Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила під час Всеукраїнського форуму бізнесу, що малий та середній бізнес, громадянське суспільство мають запропонувати країні нову аргументовану кадрову політику, а головне — покроковий план виходу України з економічної кризи.

Голова фракції також вважає, що широкомасштабна дискусія щодо стратегії соціально-економічного розвитку України має передувати процесу формування нової коаліції та уряду.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: