Новини / Політика / Україна і Сирія домовилися про співпрацю портів та інвестиції
4 грудня 2010, 07:51
Розмір шрифта: А А А

Україна і Сирія домовилися про співпрацю портів та інвестиції

Україна і Сирія домовилися про співпрацю портів та інвестиції, Віктор Янукович, Башар Аль-Асад, України, Сирія, угоди, договори, порти, інвестиції
Україна і Сирія домовилися про співпрацю портів та інвестиції

Учора в Києві у присутності Президента України Віктора Януковича і Президента Сирії Башара Аль-Асада відбулася церемонія підписання двосторонніх документів.

Як повідомили в прес-службі Президента, зокрема, були підписані:Консульська конвенція між урядами України та Сирійської Арабської Республіки, яка буде сприяти подальшому розвитку двосторонніх консульських стосунків між нашими країнами, ефективному захисту прав та інтересів громадян і юридичних осіб обох держав;Угода про співробітництво між Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» і сирійським арабським інформаційним агентством «САНА»;Угода між Міністерством аграрної політики України та Міністерством сільського господарства та аграрних реформ Сирії про співробітництво в галузі карантину і захисту рослин.

Крім того, Протокол про наміри між ДП «Іллічівський морський торговельний порт» та морським торговим портом р. Тартус. Документ сприятиме розвитку ділових стосунків між портами, зокрема, збільшення товарообігу, спрощення формальностей, необхідних для виконання поромних перевезень, обміну досвідом в контексті розвитку портової інфраструктури двох країн.

Меморандум про співробітництво між Державним агентством України з інвестицій та розвитку і сирійським інвестиційним агентством. Меморандум покликаний сприяти розвитку українського інвестиційного співробітництва, проведення сторонами заходів презентаційного та інформаційного характеру з метою заохочення інвестиційної діяльності сторін в Україні та Сирії.

А також підписали Виконавчу програму до Протоколу про науково-технічне співробітництво у сфері геології і мінеральних ресурсів між Міністерством охорони довкілля України і Міністерством нафти і мінеральних ресурсів Сирії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: