Новини / Політика / Хорошковському доручили забезпечити стабільні ціни на бензин
12 березня 2012, 22:00
Розмір шрифта: А А А

Хорошковському доручили забезпечити стабільні ціни на бензин

Хорошковському доручили забезпечити стабільні ціни на бензин, Микола Азаров, Валерій Хорошковський, ціни на паливо, бензин, регулювання цін
Хорошковському доручили забезпечити стабільні ціни на бензин

Прем‘єр-міністр Микола Азаров доручив першому віце-прем’єр-міністру Валерію Хорошковському забезпечити стабільність цін на автомобільне паливо в поточному році.

Азаров також доручив Хорошковському почати традиційні консультації з учасниками ринку для визначення ефективних заходів з метою забезпечити стабільність цін на паливо, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу уряду.

Зокрема, Азаров вважає за необхідне розробити алгоритм нівелювання коливань цін на нафту, які демонструють періодичне підвищення та зниження.

Прем'єр доручив вжити всіх необхідних заходів для запобігання необгрунтованого завищення цін на ринку палива та забезпечення весняної посівної кампанії за стабільними, прийнятними для селян цінами.

У той же час, згідно з даними моніторингу цінового департаменту «Консалтингової групи А-95», за минулі вихідні трейдери продовжили підвищувати ціни на автозаправних станціях. Зокрема, у мережі АЗС «Лукойл» на 10 копійок подорожчав бензин А-95 — до 10,75 грн/л. У мережі АЗС Shell подолав позначку в 12 грн/л преміальний бензин V-Power, станом на 12 березня його вартість склала 12,09 грн/л.

Також підняли ціни і ряд регіональних гравців роздрібного ринку нафтопродуктів, зокрема, в Криму, Київській та Вінницькій областях.

Згідно з даними експертів, зростання роздрібних цін в мережах найбільших операторів ринку почалося ще 24 лютого, коли вартість нафти впритул підібралася до позначки 125 дол./бар.

Як вважають експерти і учасники ринку, вартість бензину та дизельного палива на українських станціях в березні може зрости до 11 грн/л і 10 грн/л. При цьому основним фактором зростання цін залишається ситуація на світовому ринку нафти і нафтопродуктів.

У свою чергу в середині лютого ц.р. міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив, що уряд незабаром ухвалить постанову про здешевлення палива для сільськогосподарських працівників під час проведення весняних польових робіт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні може подешевшати бензин та дизпаливо

17 травня 2017, 08:31

Що означає бензин «Євро» в українських реаліях?

8 травня 2017, 11:02

Росія передала Україні 12 ув’язнених

20 березня 2017, 08:43

Українцям хочуть видавати субсидії на їжу

16 березня 2017, 18:57

Останні новини за сьогодні: