Новини / Політика / У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів
26 грудня 2012, 10:25
Розмір шрифта: А А А

У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів

У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів, Верховна Рада України, народні депутати, парламентська більшість, опозиція
У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів

В кінці 2013 року — за рік до президентських виборів — у Верховній Раді 7-го скликання відбудеться зміна балансу сил, вважають як представники партії влади, так і опозиціонери.

Депутати почнуть придивлятися до кандидатів на посаду глави держави і намагатися максимально наблизитися до найсильніших із них, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«З чесністю, порядністю та ідеологічними принципами в українських політиків, м‘яко кажучи, не все гаразд. Тож вони будуть діяти за принципом 2004 року — бігти до того, хто сильніший. Пам’ятаєте, як ті, хто в 2004 році підтримував Кучму, побігли підтримувати Ющенка?», — зазначив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

При цьому він не виключив, що ближче до 2015 року нинішні фракції опозиції — «Батьківщина», УДАР, «Свобода» — можуть стати центром формування нової більшості Ради.

«Що ближче до президентських виборів, то нам буде складніше утримувати парламентську більшість», — погоджується народний депутат від Партії регіонів Олександр Волков.

Такий стабільної роботи Ради, як у попередньому скликанні, у ПР гарантувати поки не можуть.

«Всі самовисуванці, які пройшли в парламент — спритні хлопці і свою долю навряд чи комусь довірять. За кожне голосування вони будуть вибивати фінансові преференції для свого округу», — зазначив Волков.

За його словами, переговори з народними депутатами, що не ввійшли до складу фракцій, йдуть і будуть продовжуватися надалі.

Нова парламентська більшість, що складається з фракції Партії регіонів (ПР), комуністів і позафракційних депутатів, оформилася 13 грудня під час голосування за призначення Миколи Азарова прем‘єр-міністром (252 голоси).

Втім, офіційно народні депутати Компартії заперечують існування будь-яких домовленостей з Партією регіонів. «Наша фракція буде реалізовувати свою незалежну програму. Ми будемо діяти як самостійна політична сила», — запевнив лідер КПУ Петро Симоненко. А солідарне з ПР голосування за кандидатуру прем’єр-міністра він пояснив бажанням не «йти на поводу в опозиційних фракцій».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

Останні новини за сьогодні: