Новини / Політика / «Ощадбанк» знижує процентні ставки по депозитах фізичних осіб
31 жовтня 2019, 13:47
Розмір шрифта: А А А

«Ощадбанк» знижує процентні ставки по депозитах фізичних осіб

"Ощадбанк" знижує процентні ставки по депозитах фізичних осіб, монетарна політика, Державний «Ощадбанк», депозит, процентні ставки
«Ощадбанк» знижує процентні ставки по депозитах фізичних осіб

Державний «Ощадбанк» підтримує дії НБУ щодо пом'якшення монетарної політики і знижує процентні ставки в діапазоні від 0,25 до 0,5 процентних пункту по депозитах фізичних осіб у гривні та доларах США.

Про це в четвер, 31 жовтня, повідомляє прес-служба держбанку.

«Зниження Національним банком облікової ставки і відповідне зниження вартості ресурсів створює для банків можливість збільшити обсяги кредитування приватного і корпоративного секторів. Бізнес потребує більш дешевих ресурсах, і банківський ринок йде йому назустріч. Це шлях до економічного зростання і підвищення ВВП», — йдеться в повідомленні.

Також в «Ощадбанку» відзначили, що зберігають лідерство на ринку термінових депозитів фізичних осіб.

«Загальний обсяг таких вкладів в» Ощаді «перевищив 74 млрд грн, а приріст з початку року, який становить 8,5 млрд грн (без курсової переоцінки), є найкращим результатом серед банків України і беззаперечним свідченням довіри вкладників», — підкреслили в фінустанові .

Відомо, що банк пропонує зараз три депозиту: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів — «Мій пенсійний депозит» і бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: