Новини / Політика / Голландія допускає відмову від асоціації Україна-ЄС
7 лютого 2016, 15:56
Розмір шрифта: А А А

Голландія допускає відмову від асоціації Україна-ЄС

Голландія допускає відмову від асоціації Україна-ЄС, Нідерланди, асоціація, референдум, України- ЄС
Голландія допускає відмову від асоціації Україна-ЄС

Влада Нідерландів мають намір виходити з результатів майбутнього референдуму.
Уряд Нідерландів має намір враховувати підсумки референдуму щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, який відбудеться 6 квітня. Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.«Закон про референдум каже, що уряд повинен переглянути (рішення — ред.), якщо буде негативний результат. Я не збираюся нічого говорити про результат, але тоді ми будемо вирішувати, що робити», — сказав Кундерс.
Він також додав, що буде закликати голландців підтримати Угоду про асоціацію України з ЄС. При цьому зазначив, що угода з Україною не буде першим кроком на її вступ у Євросоюз.
Референдум в Нідерландах не має обов'язкової сили, однак більшість голландських партій заявили, що будуть поважати вибір виборців. Голосування проти асоціації України знаходить підтримку серед євроскептиків у Нідерландах..
Нагадаємо, консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом відбудеться в Нідерландах 6 квітня 2016 року.
Згідно з соцопитуваннями, переважна більшість нідерландців виступає проти ратифікації країною угоди про асоціацію ЄС з Україною. Понад 50% впевнені в тому, що вони проголосують проти на референдумі, ще 25% налаштовані «швидше відкинути» дану угоду. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Асоціація міст України пропонує встановити пільгові тарифи на електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення та міського електротранспорту — Кличко

21 березня 2017, 16:38

Замість протестів українцям пропонують референдум

9 березня 2017, 10:29

Останні новини за сьогодні: