Новини / Політика / Конституційний суд скасував вибори у Києві та переніс їх на 2015 рік
30 травня 2013, 20:16
Розмір шрифта: А А А

Конституційний суд скасував вибори у Києві та переніс їх на 2015 рік

Конституційний суд скасував вибори у Києві та переніс їх на 2015 рік, вибори мера Києва, Київрада, КСУ, рішення суду
Конституційний суд скасував вибори у Києві та переніс їх на 2015 рік

Вибори до київської міської ради та вибори міського голови повинні відбутися у жовтні 2015 року. Згідно з рішенням Конституційного суду, наступні чергові місцеві вибори повинні проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року.

Нагадаємо, що КСУ виніс рішення напередодні, однак вирішив оприлюднити його в четвер, 30 травня. Як повідомляло DT.UA з посиланням на джерело у КСУ, суд переніс вибори на 2015 рік, незважаючи закінчення повноважень столичної влади вже на початку червня.

Як відомо, 2 червня 2013 року закінчується визначений Конституцією термін повноважень Київської міськради й мера столиці. Згідно з Конституцією, повноваження не можуть бути продовжені.

У березні депутати від Партії регіонів подали у Конституційний суд подання про терміни проведення виборів Київради і мера міста. Парламентські фракції Партії регіонів та комуністів відмовлялися голосувати за призначення виборів у Києві до рішення КСУ.

У Києві у кінці травня 2008 року відбулися позачергові вибори депутатів Київради і столичного міського голови. Леонід Черновецький, обраний на цих виборах міським головою, подав у відставку 1 червня 2012 року. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: