Новини / Політика / Суд у Польщі відпустив Закаєва
18 вересня 2010, 06:59
Розмір шрифта: А А А

Суд у Польщі відпустив Закаєва

Суд у Польщі відпустив Закаєва, Ахмед Закаєв, Адам Боровський, польща, Росія, Радослав Башук, Ічкерія, Збігнєв Ромашевскій
Суд у Польщі відпустив Закаєва

«Це перемога вільного світу. Мене не пустили всередину, але це один із найщасливіших днів у моєму житті. Надія помирає останньою», — сказав польському телеканалу TVN24 почесний консул Чеченської республіки Ічкерія у Польщі Адам Боровський.

Прокуратура просила затримати Ахмеда Закаєва на 40 днів. Захист пропонувалв, щоб за Закаєва поручилися шановні люди, але прокуратура виступила проти цього. Але незважаючи на це, за главу невизнаної республіки поручився Збігнєв Ромашевскій, який запросив Закаєва до Польщі.

За словами адвоката Радослава Башука, можливість внесення застави за Закаєва не розглядалася.

Башук додав, що Росія надіслала Польщі ті ж самі матеріали на Закаєва, які намагалася надати Великобританії в 2002 році, коли Закаєв був затриманий. «Нічого нового немає», — оцінив адвокат.

Також він повідомив, що немає проблеми з ідентифікацією Закаєва (раніше повідомлялося, що у нього документ на інше прізвище).

Нагадаємо, сьогодні польська поліція затримала Ахмеда Закаєва по дорозі до прокуратури. «Кортеж машин, в одній з яких знаходився Ахмед Закаєв, був затриманий польською поліцією на вулиці Бартошевич», — Сказали журналістам, що чекали появи Закаєва біля окружної прокуратури Варшави. Закаєв обіцяв приїхати до прокуратури, щоб особисто дати свідчення щодо звинувачень, висунутих проти нього Російською Федерацією.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Все більше українців починають платити податки в Польщі

30 травня 2017, 15:45

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Останні новини за сьогодні: