Новини / Політика / У Харкові не виявлені факти друку нелегальних виборчих бюлетенів
25 жовтня 2010, 21:36
Розмір шрифта: А А А

У Харкові не виявлені факти друку нелегальних виборчих бюлетенів

У Харкові не виявлені факти друку нелегальних виборчих бюлетенів, Міністерство внутрішніх справ, Дмитро Андрєєв, Анатолій Могильов, бюлетені, Харків, Юлія Тимошенко
У Харкові не виявлені факти друку нелегальних виборчих бюлетенів

У Харкові не виявлені факти друку нелегальних виборчих бюлетенів. Про це журналістам повідомив начальник прес-служби МВС України Дмитро Андрєєв.
«Оперативна група та керівництво міліції Харкова і області виїхали на місце події … встановили, що на комбінаті» Фоліо-плюс «повинно бути надруковано 4500 тисяч бюлетенів, з них 2 млн були вже надруковані. На період роботи слідчо-оперативної групи на місці події на комбінаті ще перебувало 720 тис. з надрукованих 2 млн бюлетенів, які не встигли розвезти … Також було виявлено 12 тис. 700 бюлетенів, які лежать на окремому піддоні. Їх походження директор поліграф комбінату Дмитро Балан пояснив тим, що це розгінний тираж, і бюлетені ці спеціально помічені», — зазначив Д. Андрєєв.

Він також повідомив, що даний розгінний тираж за пропозицією міліції був опечатаний в окремій кімнаті. А після друку всього тиражу (4,5 млн бюлетенів) розгінний тираж буде знищений за рішенням Харківської обласної територіальної виборчої комісії (ТВК).

У той же час сьогодні прокурор міста Харкова Євген Попович оприлюднив висновки роботи комісії з перевірки законності друку виборчих бюлетенів на підприємстві «Фоліо-плюс» та щодо виявленого там, так званого спецтиража. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації (ОДА).
«Ніяких підстав для порушення кримінальної справи немає. У результаті роботи комісії було встановлено, що між видавництвом» Майдан «, Що підписали договір на виготовлення виборчих бюлетенів з тервиборчкомом, та видавництвом «Фоліо-плюс» був, у свою чергу, підписаний договір про використання виробничих потужностей останнього для виготовлення частини тиражу. Тому виявлення на підприємстві»Фоліо-плюс«бюлетенів було повністю виправдане», — заявив прокурор Харкова.

У повідомленні відзначається, що процес виробництва виборчих бюлетенів передбачає створення так званого спец-або сверхтиражу, який становить 0,5% від загального числа бюлетенів.
«При замовленні в 4 млн 405 тис.860 примірників розмір спецтіража становитиме 21 тис. 920 штук. Тобто виявлені на підприємстві 11 тис. 200 бюлетенів потрапляють у визначене договором кількість», — підкреслив Є. Попович.
Надані в розпорядження прокуратури народним депутатом від БЮТ Володимиром Філенком екземпляри бюлетенів були визначені співробітниками прокуратури як можлива виробнича недостача, яка в процесі виробництва підлягає списанню.

Прокуратура не проводила розслідування щодо того, яким чином ці екземпляри потрапили до рук нардепа.

Нагадаємо, сьогодні лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що правоохоронні органи не ведуть слідства з друкування неврахованих 720 тис. бюлетенів у Харкові.

Нагадаємо також, що в ніч на 23 жовтня ц.р. на складі в Харківській друкарні «Фоліо-плюс» були виявлені неконтрольовано надруковані виборчі бюлетені в кількості 720 тис. шт.
Ю. Тимошенко зажадала від Президента України Віктора Януковича та Генеральної прокуратури порушення кримінальної справи за фактом незаконного друку бюлетенів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

Останні новини за сьогодні: