Новини / Політика / У ЄС кажуть, що переговори з Україною зайшли в глухий кут
10 вересня 2010, 18:10
Розмір шрифта: А А А

У ЄС кажуть, що переговори з Україною зайшли в глухий кут

У ЄС кажуть, що переговори з Україною зайшли в глухий кут, Україна, євросоюз, вільна торгівля, Костянтин Грищенко
У ЄС кажуть, що переговори з Україною зайшли в глухий кут

Міністри закордонних справ Чехії, Польщі та Швеції визнали факт існування значних труднощів в ході переговорів з Україною щодо підготовки угоди про поглиблену та всебічно вільну торгівлю (DCFTA)
Про це вони заявили в листі до глави Міністерства закордонних справ України Костянтина Грищенка.
«Тупік в переговорах по DCFTA виключає можливість подання нових пропозицій для співпраці східним партнерам ЄС. Це також утримує деякі західні країни від позитивного контакту зі Сходом і завдає шкоди нашій позиції в бесідах з партнерами по ЄС щодо співпраці Євросоюзу з Україною», — зазначають дипломати у своєму листі.
На думку міністрів, DCFTA не повинно розглядатися як окрема угода, оскільки вона є невід'ємною частиною Угоди про асоціацію України з ЄС.
«До DCFTA слід ставитися як до пакету необхідного законодавства та реформ, які Україна повинна прийняти, а не вести з цього приводу переговори», -вважають автори листа.
Як повідомлялося, Україна і ЄС почали переговори про нову базову угоду 5 березня 2007 року, а переговори про створення зони вільної торгівлі — 18 лютого 2008 року. На саміті Україна-ЄС 9 вересня 2008 року було вирішено, що нова угода буде мати назву Угоди про асоціацію і включатиме в себе створення зони вільної торгівлі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: