Новини / Політика / Експерт радить Тимошенко переглянути кадрову політику
12 жовтня 2010, 12:19
Розмір шрифта: А А А

Експерт радить Тимошенко переглянути кадрову політику

Експерт радить Тимошенко переглянути кадрову політику, Юлія Тимошенко, кадрова політика, партія, Олексій Голубицький, Наталія Королевська, коаліція, опозиція
Експерт радить Тимошенко переглянути кадрову політику

Перед лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко сьогодні на першому місці має стояти завдання переформатування команди, перегляду методів кадрової політики в партії. В іншому випадку вона ризикує назавжди залишитися єдиним локомотивом, який буде тягнути баласт з політиків з сумнівною репутацією в органи влади. Так прокоментував останні кадрові скандали в «Батьківщині» заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

У коментарі А. Голобуцький зазначає: «Не секрет, що Ю. Тимошенко була і залишається головним локомотивом своєї партії. Багато хто з тих, хто мав би просувати команду, підсилюючи свого лідера на різних ділянках, сьогодні відверто ставлять палиці в колеса. Опозиція -це якраз той випадок, коли виявляється і потенціал команди, і особисті якості окремих її членів. І якщо виникають десь сумніви у виправданості статусу, то ж завжди можна порівняти внесок тих чи інших персон в побудову іміджу партії: :хто на практиці доводить значимість і прикладну користь свого потенціалу, а хто використовує отримані можливості для вирішення власних проблем. Так що можна зрозуміти Ю. Тимошенко, коли вона, нарікаючи на відсутність бойових і професійних кадрів партії, демонструє свою підтримку і надію на співпрацю з Наталією Королевською». При цьому експерт зазначив, що Ю. Тимошенко, говорячи про Н. Королевської, «вперше в історії«Батьківщини» визнала необхідність інкорпорації або вирощування самодостатніх політиків, не менш популярних або харизматичних, ніж вона сама».

На думку О. Голобуцького, проблема очищення рядів опозиції мала вирішитися ще на початку року, коли стало зрозуміло, що влада адресно працює з окремими депутатами.

«Сьогодні перед Ю. Тимошенко непростий вибір. Т.з. «Проблема очищення рядів» повинна була бути вирішена ще півроку тому, коли окремих депутатів з опозиції що називається «приписали» до окремих переговірників з коаліційних фракцій. Тому сьогодні однозначно можна констатувати факт — в «Батьківщині» гряде кадрова і світоглядна революція», — зазначив експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всі крісла в Кабміні займе партія «Слуга народу» — представник Зеленського

29 липня 2019, 15:37

Лібералізація ринку землі: що обіцяють українські політики?

6 березня 2017, 20:43

Тимошенко хоче запустити друкарський верстат

5 грудня 2016, 14:46

Останні новини за сьогодні: