Новини / Політика / Всі країни ЄС готові підтримати Україну в її європейському виборі
19 липня 2011, 09:59
Розмір шрифта: А А А

Всі країни ЄС готові підтримати Україну в її європейському виборі

Всі країни ЄС готові підтримати Україну в її європейському виборі, Костянтин Грищенко, євроінтеграція, України, Штефан Фюле, реформи, Олег Волошин
Всі країни ЄС готові підтримати Україну в її європейському виборі

Проведені міністром закордонних справ України Костянтином Грищенко зустрічі в Брюсселі 18 липня поточного року показали, що європейські партнери стали більш готовими до підтримки євроінтеграційних прагнень Києва, ніж це було раніше, повідомило Міністерство закордонних справ України.

«І засідання групи»друзів України «на рівні керівників зовнішньополітичних відомств країн-членів ЄС, і переговори з єврокомісаром з питань торгівлі Карелом де Гухтом, і конференція в Європейському політичному центрі за участю єврокомісара з питань розширення та ЄПС Штефана Фюле і міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського Засвітідетельствовалі істотний прогрес у розумінні щирості українського вибору на користь ЄС, і високої ціни у вигляді болючих реформ, яку українське суспільство готове платити за цей вибір», — повідомив агентству«Інтерфакс-Україна»директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

За його словами, зараз вже не тільки «найбільш палкі друзі нашої країни»в Євросоюзі, а й скептики готові вести розмову про підтримку, в тому числі, і матеріальної, для нашої країни на період адаптації до вимог угоди про зону вільної торгівлі, яка разом з угодою про асоціацію планується до підписання до кінця цього року.

Країни також готові допомогти Україні обговорювати систему стимулів до подальших реформ.

"У цьому ключі найважливішим для нас цілевказівником повинна стати чітка перспектива членства, яка, як визнають європейці, неминуче з'явиться у міру успішного розвитку відносин асоціації та інтеграції України до спільного ринку ЄС. У ЄС перестало звучати одне давнє питання: «куди прагне Україна»- І почало серйозно обговорюватися нове: «як її підтримати в її європейському виборі», — підкреслив О. Волошин.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: