Новини / Політика / Веб-камери на виборах допомогли дітям побачити батьків, але не більше
13 листопада 2012, 09:45
Розмір шрифта: А А А

Веб-камери на виборах допомогли дітям побачити батьків, але не більше

Веб-камери на виборах допомогли дітям побачити батьків, але не більше, відеокамера, відеоспостереження, парламентські вибори, Комітет виборців України, Олександр Черненко
Веб-камери на виборах допомогли дітям побачити батьків, але не більше

Застосування відеокамер ніяк не вплинуло на прозорість парламентських виборів. Про це на прес-конференції сказав голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко, відповідаючи на запитання, чи виправдало себе застосування на виборчих дільницях відеокамер.

«Якщо вважати виправданням те, що багато хто там батьків своїх побачив через ці камери, то виправдало, якщо говорити про чесність виборів — це не вплинуло ні на що», — сказав він.

За словами Черненка, КВУ планує провести моніторинг, куди після виборів потрапили відеокамери. «Чи то вони вдома у директора школи, чи то вони в цій школі, чи то вони у голови сільради», — сказав він і додав, що, крім камер, мова йде і про ноутбуки, на які збиралася інформація з камер.

На думку Черненка, «з самого початку було зрозуміло, що це авантюра».

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла рішення про організацію відеоспостереження з приміщень виборчих дільниць під час голосування. На ці цілі з державного бюджету виділено 993 600 000 грн. Згідно з рішенням Кабінету міністрів, організувала відеоспостереження компанія «СІТРОНІКС інформаційні технології України» (дочірня компанія російського «Сітронікс»). 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Корчак обіцяє антикорупційну стратегію до кінця року

21 квітня 2017, 20:36

Останні новини за сьогодні: